Українська блогерка і нотаріус Христина Горняк 4 жовтня відзначила першу річницю з дня розлучення з шоуменом Володимиром Остапчуком. А він, у свою чергу, в цей же день відзначав першу річницю стосунків з журналісткою Катериною Полтавською. Таким чином розкрилася подружня зрада. Христина на своїй сторінці в Instagram говорила про те, що підозрювала екс-чоловіка в невірності, проте ніяких доказів у неї не було, передають Патріоти України.
Однак після того, як вона побачила привітання Остапчука Полтавській, відразу ж все зрозуміла. "Що вам сказати? Я просто молодець. Інтуїція - моя найкраща подружка", - написала Горняк.
Вона додала, що в якості подарунка на річницю розлучення згодна прийняти 50% майна, нажитого в шлюбі з Остапчуком. "Як на мене, 50% - це безкоштовно і даром за те, що звільнила місце для справжнього кохання", - зазначила Христина.
Російські військові окупували село Вовче Покровського району Донецької області. Про це повідомляють аналітики проєкту DeepState, передають Патріоти України. "Ворог захопив Вовче та просунувся в Яснобродівці, Красногорівці, біля Діброви та Желанного", ...
27 липня за новим церковним календарем (9 серпня за старим) - день пам'яті великомученика Пантелеймона, цілителя. За старим календарним стилем - день пам'яті святих отців шести Вселенських соборів і преподобного Стефана Махрищського. . Пантелеймон нар...