Розкрили договірняк комбрига 128-ї бригади з "ЛНР"! Працював не сам. Була "криша", - Снєгирьов

Після початку війни на Донбасі контрабанда з окупованих територій спокійно потрапляла в підконтрольні Києву регіони, а це, своєю чергою, завдало величезних збитків Україні. Військовий експерт Дмитро Снєгирьов розповів, як командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Дмитро Лисюк сприяв контрабандним потокам з Донбасу, яких збитків це принесло Україні та хто це все «кришував».

00:00 Огляд подій Дмитра Снєгирьова

00:34 Контрабандні потоки з Донбасу - як на цьому попався у 2019 році командир 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Дмитро Лисюк?

03:32 Збитки для України через контрабанду

04:54 Загибель командира батальйону "Луганськ-1" Сергія Губанова викликає запитання

09:52 Удару по скупченню військових 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади можна було уникнути?

Опублікував: Дмитро Снєгирьов
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Самогубцями во славу путіна не стануть? Кримські бойові дельфіни імовірно втекти від росіян – аналітик

субота, 2 грудень 2023, 1:45

Згідно з аналізом супутникових зображень, проведеним журналістом і аналітиком розвідки Х. І. Саттоном, загони для дельфінів, які належать російському військово-морському флоту, були повністю зруйновані недавнім штормом. . Наразі незрозуміло, чи перебу...

Народні прикмети на 2 грудня: Як забобонні українці здавна захищались у цей, як вважалося, небезпечний день

субота, 2 грудень 2023, 0:55

2 грудня у Київській Русі побоювалися опівночіць - нічних духів, які наганяють на людей кошмари. Щоб захистити від кошмару дитину, на неї вдягали нову нічну сорочку, змочену святою водою. Наші предки в це народне свято проводили спеціальний обряд для д...