Розмови про мир раніше, ніж наприкінці листопада, - беззмістовні, - Віктор Андрусів

"Саміт миру. Підсумки. Зрозуміло, що саміт мав завищені очікування з точки зору результатів. Я теж про це казав. Але назвати саміт провалом і невдачею...", - пише політолог Віктор Андрусів у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України, та продовжує:

"У мене питання до цих критиків, у якій країні вони жили останні місяці? Тож для того, щоб оцінити саміт, треба нагадати шість місяців до травня 2024-го:

1. За останні пів року ми не отримували жодної допомоги від США і просто мізер від інших країн. І прийнята нещодавно допомога досі їде невеликими партіями.

2. Путін відверто тріумфував. Китай включився по повній. І під цей саміт теж активно працював проти нас.

3. Західна преса рясніла аналітикою нашої поразки, катастрофи й тому подібне. Нам звідусіль пророкували поразку.

4. Більшість країн почала займати нейтральну позицію й виступати за переговори. Віра в наш успіх дуже-дуже ослабла.

5. Утома від війни серед союзників серйозно замаячила, як колись давно у 2015 році.

На такому фоні вам не здається, що 78 країн, які підписали декларацію, де ще раз підкреслено повагу до територіальної цілісності й суверенітету, – це успіх? Так, саміт показав, що "союз ображених і не уважених" із країн Глобального Півдня, Китаю, Індії й Росії – досить сильний. Але саміт довів, що і наш союз із країнами Заходу й великою кількістю інших – теж не слабкий. Наші союзники не бачать підстав і причин включати задню і зберігають віру в наші шанси відбити путінську агресію.

Саміт не дав нам того, що і не мав дати. Але дав те, що дуже було потрібно на цьому етапі. Усі інші розмови про мир раніше ніж наприкінці листопада – грудня вважаю беззмістовними".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Ціна втрати Прогресу: На Покровському напрямку окупанти беруть в оточення бійців однієї з бригад ЗСУ. Команди на відхід з "мішку" немає – DeepState

середа, 24 липень 2024, 8:14

Російські окупанти намагаються оточити частину угрупування українських військових поблизу села Прогрес у Донецькій області, яке днями було захоплене. Однак наразі наказ про вирівнювання лінії фронту не надходив. Про це у ніч проти середи, 24 липня, пов...

Про "відпустку Верховної Ради": Є дві конкретні особи, кому українці мають "дякувати" за тривалі перерви під час війни

середа, 24 липень 2024, 8:04

«Слуги» бояться розголосу... Сьогодні відчув значення розхожої фрази про «іспанський сором» – коли сам нічого поганого не зробив, а за ситуацію і за інших соромно. Тому, дивлячись на зливу повідомлень у стрічці про «проклятих депутатів», вирішив усе ж...