
У Нижньому Новгороді трудові мігранти побилися за лопату та ледь не рознесли місцевий Кремль. Про це розповідає російський телеграм-канал Baza, передають Патріоти України.
Сутичка сталася вранці 30 вересня між робітниками, які займаються прибиранням території. Там, переважно, працювали уродженці Узбекистану. Бійка розпочалася через те, що двоє робітників не змогли поділити лопату. Пізніше конфлікт між двома чоловіками переріс у масову бійку. Сутичку довелося розганяти працівникам Росгвардії та МВС. У результаті, мігрантів вдалося заспокоїти.
Нагадаємо, погіршення економічної ситуації та подальше ослаблення рубля можуть зробити російський ринок менш привабливим для будівельників-мігрантів та й взагалі залишити ринок без дешевої робочої сили.
За останні два роки основні постачальники трудових ресурсів для російського будівництва – Таджикистан, Узбекистан і Киргизстан – стали орієнтуватися на інші ринки, включаючи Близький Схід, де також спостерігається попит на такі кадри.
Поява ворожих танків на полі бою в умовах щільного вогневого ураження стала рідкісним явищем, тому кожна така машина стає пріоритетною ціллю для українських захисників, зазначають Патріоти України. Як повідомляє Цензор.НЕТ, аеророзвідники та оператори ...
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...