У російському Підмосков'ї стосовно 65-річної вчительки порушили кримінальну справу за те, що вона розповіла дітям правду про події в Бучі і порівняла те, що відбувається в РФ з подіями 1930-х років у нацистській Німеччині. Про це повідомляє пропагандистський Telegram канал Baza, передають Патріоти України.
Два роки тому на так званому "уроці добра" 65-річна Наталя розповіла учням про війну в Україні. Вона нагадала, що РФ порушує усі можливі норми міжнародного права. Також Наталя показала учням декілька відеороликів наших українських ЗМІ. "22% населення Росії живуть із вуличним туалетом. Куди ми ліземо зі своїми порядками?", — резонно зазначала вчителька.
Після уроку деякі діти зухвало запитали Наталю, чи не шкода їй, що за такий урок її можуть звільнити. Один із них поскаржився батькові. "Z-патріот" два роки писав звернення з вимогою покарати жінку.
Після чергової перевірки у червні 2024-го справу таки порушили за статтею "Публічне поширення явно неправдивої інформації про використання ЗС РФ", яку часто відкривають у відношенні росіян, які критикують дії Кремля.
Відразу після першої скарги вчительку усунули з посади класного керівника, провели бесіду та зробили догану, але залишили викладати. Батько-путініст наполягає на звільненні.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...