"Розширення зони впливу українських спецслужб має занепокоїти російських "колег": Військовий експерт - про руйнування міфів та наслідки смерті Киви

У Росії ліквідували екснардепа та зрадника України Іллю Киву. Знищення таких персонажів на території держави-агресорки доводить: російські спецслужби не контролюють ситуацію, натомість українські – можуть працювати в тилу ворога. Про це розповів військовий експерт Сергій Грабський, передають Патріоти України.

Міф зруйновано

Слід згадати лише знищення окупанта Олега Попова, вибухи на Байкало-Амурській магістралі, ліквідацію Владлена Татарського й сотні інших подібних випадків. Очевидно, наголошує Грабський, що така тенденція викликає неабияке занепокоєння в російських спецслужб. Безумовно, якогось загальнополітичного резонансу від знищення чергового зрадника (а їх, як відомо, не люблять ні в Росії, ні в Україні) не буде.

"Але щонайменше те, що українські спецслужби проводять операції на території ворога, має викликати занепокоєння у відповідних структур Росії. Ми ж довго жили в полоні легенди, що – НКВД, КДБ, ФСБ – потужний монстр, який може вирішувати абсолютно всі завдання, – зазначив Грабський.

Так, проти цивільного населення російські спецслужби дійсно працюють на "високому" рівні. Але у двобої зі справжніми професіоналами у них "все йде не за планом", звідси й різні проблеми та збої. "Розширення зони впливу українських спецслужб на територію противника – це дуже потішно. Саме цей варіант добрий і навіть без згадування прізвищ. Чи то Кива, чи то умовний Янукович або Азаров. Показове знищення ворогів. Так і має бути", – підкреслив Грабський.

Джерело: 24 канал
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Чому рішення про конфіскацію російських активів в США викликало "панічну і істеричну" реакцію Пєскова - політолог

неділя, 21 квітень 2024, 16:33

Прессекретар російського диктатора Володимира Путіна Дмитро Пєсков пригрозив США "відповіддю" на конфіскацію російських активів, за яку конгресмени проголосували 20 квітня. Йдеться лише про п’ять мільярдів доларів. Чому це рішення вплинуло на росіян, п...

Вимушений шлях Фенікса

неділя, 21 квітень 2024, 16:27

21 квітня 2019 року я написав, що Україна «зловила» феномен, який траплявся і у наших сусідів (нині членів ЄС і НАТО). Лідери і політичні сили, які домоглись фактичної незалежності або найбільше для неї зробили, проводили країну через вогонь і страждан...