Розв’язка контрнаступу вже близько, обидві армії задіяли стратегічні резерви, - аналітик

Розв’язка контрнаступу вже близько, обидві армії задіяли стратегічні резерви, – аналітик

Літній контрнаступ ЗСУ наближається до своєї фінальної стадії, адже обидві сторони задіяли стратегічні резерви. Тепер все вирішиться тим, у кого резерви скінчаться раніше. Таку думку в інтерв'ю Spiegel висловив авторитетний військовий аналітик, директор Програми вивчення Росії в американському урядовому Центрі військово-морських аналізів Майкл Кофман, передають Патріоти України.

"Він (контрнаступ ЗСУ) вступає у вирішальну фазу. Важко оцінити, коли наступальна операція може кульмінувати або закінчитися, ці речі, як правило, не відбуваються лінійно, але очевидно, що ми наближаємося до останніх етапів цієї операції", – заявив він.

Кофман зазначив, що є ознаки залучення стратегічних резервів обома сторонами, тому фінал битви буде визначений тим, хто краще розпоряджається своїми силами та хто виснажиться першим.

"Я думаю, що існує реалістична можливість прориву українських сил через російські лінії. Безумовно, за останні пару тижнів імпульс набрав обертів, і динаміка дещо змінилася. Військові дії, звичайно, можуть відбуватися нелінійно. Якщо російські військові виснажені, і вони не матимуть додаткових резервів, щоб кинути їх у бій, це може поставити російські сили в ненадійне становище", – заявив він.

Втім аналітик підкреслив, що реальна війна – "це не салонна гра", в якій можна відносно легко передбачити результати.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

У Великій Британії заявили, що у них закінчилася потрібна Україні зброя, - ЗМІ

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:51

У публічних заявах офіційні особи Великобританії заявляють, що підтримуватимуть Україну незалежно від подій в інших країнах. Водночас британські військові стверджують, що країна вичерпала свою можливість надавати військову підтримку. Про це пише The Te...

"Шоумен лицемірно мовчить про це": Кум Анатолія Анатоліча спонсорує війну в Україні, - блогер

вівторок, 3 жовтень 2023, 13:19

Оглядач українського шоу-бізнесу Богдан Беспалов поділився інформацією, що кум шоумена Анатолія Анатоліча спонсорує ракети, які Росія запускає в Україну, передають Патріоти України. Так, танцюрист Андрій Цар, який раніше перебував у цивільному шлюбі зі...