Розвідку боєм ворог прийняв за... контрнаступ: Військовий експерт пояснив, як ЗСУ обдурили окупантів

Активні бойові дії, які ведуть ЗСУ насамперед у Запорізькій області, не можна називати повноцінним наступом. Таку думку висловив військовий оглядач Олександр Коваленко в коментарі ЗМІ, передають Патріоти України.

За його словами в районі Оріхів-П'ятихатки і трохи на схід від Вугледара відбувається глибинна розвідка боєм. “Це дії, спрямовані на те, щоб розкрити позиції ворога, які були до того замасковані. Це стосується ворожої артилерії, якої дуже багато в замаскованому форматі. Це стосується складів з боєприпасами, з паливно-мастильними матеріалами, розміщення командних пунктів та пунктів управління”, - пояснив Коваленко.

Своїми діями ЗСУ, на думку військового оглядача, ввели в оману російське командування, яке сприйняло їх сприйняло як просування Сил оборони України в напрямку з Оріхова на Токмак і Мелітополь або в напрямку через Волноваху на Маріуполь.

“Вони розглядали цей варіант як наш великий контрнаступ і тому активізували всі свої сили, які в них були в замаскованому форматі для того, щоб протидіяти Силам оборони України. Ми цим скористалися, щоб отримати інформацію про їхні замасковані позиції. За рахунок цих розвідок боєм, у деяких з цих локацій вдалося зайняти позиції, розширити наш вплив і контроль вздовж лінії фронту. Тому навіть перевиконано бойову задачу цієї розвідки боєм”, - підсумував експерт.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

На Токмацькому напрямку продовжуються жорсткі ближні бої на першій позиції головного рубежу оборони противника, - Машовець

неділя, 1 жовтень 2023, 17:30

1. На Токмацькому напрямку продовжуються жорсткі ближні бої на першій позиції головного рубежу оборони противника. Флангові контр-атаки противника, судячи зі всього, видихаються... Обидві десантно-штурмові дивізії (дшд) противника (7-а та 76-а), які йо...

"​У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 17:00

"У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше. Бо це не в інтересах США раптово програвати Україну, на підтримку якої вони в очах світу доклали скільки зусиль. Але і сліпого захоплення Україною теж не буде", - пише політолог Сергій Тар...