На ньому зняли сім'ю диких кабанів які прогулюються по околицях міста. Сімейство "пятачкових" виявилося не боязкого десятка і людей не злякалося.
"Не дуже вони на диких схожі, швидше суміш з домашніми", "Це не посмішка природи на карантині, це результат карантинного запою їх недбайливого господаря, вони не дикі, у диких вид інший", "Може, і не дикі", - пишуть в коментарях.
Економіст та публіцист Вадим Новіков поділився своїм рецептом перебудови економіки України на військові рейки, зазначають Патріоти України. "Уряд запропонував Верховній раді значно підвищити податки для фінансування витрат на війну. В ЗМІ і Інтернеті з...
Ворожі пабліки носять-зловтішаються тезу Стефанчука про те, що до кінця війни не буде демобілізації. “Да паслєднєго укрАінца», оце усе. Але брехня в тому, що вони змішують поняття демобілізації (припинення процесу мобілізації), і звільнення військовосл...