Китай буде продовжувати допомагати Росії через паралельний імпорт. До того ж він допомагатиме за тими пунктами, за якими проти нього не запроваджуватимуть санкції. Водночас до Пекіна полетів самопроголошений голова РБ Олександр Лукашенко, але чи потрібний він Китаю? Про це йшлося в інтерв'ю російської аналітичної політикині Ольги Курносової, передають Патріоти України.
"В цьому сенсі вони будуть дуже обережними. Китай іде на змагання зі Сполученими Штатами, і ці змагання, в першу чергу, економічні. Китай хоче виграти економічну війну, а не вступати у війну гарячу", - заявила вона.
Лукашенко полетів до Пекіна, але Китаю потрібен Лукашенко лише в якості "містка". "Лукашенко не менш токсичний, ніж Путін. Тому я вважаю, що він поїхав домовлятися про власні інтереси і йому важливо зберегти залишки вдавання нейтральності. Адже він все-таки намагається не збільшувати свою участь у війні", - зауважила політикиня.
На її думку, Лукашенко шукає в Пекіні союзника саме щодо цього питання і буде продавати в Китаї свої прагнення і думки з приводу мирного врегулювання. "Найімовірніше, вони будуть домовлятися, як разом тиснути на Путіна для того, щоб змусити його вийти на певний переговорний процес. А для того, щоб змусити його це зробити, треба розпочати виведення військ, як це не парадоксально", - додала Курносова.
Станом на травень 2025 року за даними Єдиного державного реєстру в Україні зафіксовано 1 654 адреси масових реєстрацій компаній. Загалом 180 тис. компаній зазначили свою юридичну адресу у таких місцях. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням ...
Москва може використати майбутню зустріч у Стамбулі як димову завісу для імітації мирного процесу. Україна ж має бути готовою до сценарію, коли Кремль відправить на перемовини технічних представників, і не допустити гри за чужими правилами. Про це в ко...