"Саме позиція громадян, які все ще не пішли захищати країну, впливає на те, чи ми переможемо, чи зникнемо", - аеророзвідник

"Всі ті, хто відправляють на фронт поліцію, прокурорів, депутатів і ще когось... річ в тому, що вони звісно ж не підуть туди самі. Навіть якщо всі депутати, їхні діти, онуки і всі родичі будуть в окопах. Це лише жалюгідна спроба самовиправдатися і прикрити свою безвідповідальність та егоїзм. Будь-хто, аби не ми", - пише політичний аналітик та аеророзвідник Олександр Солонько на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Справа в тому, що поганий сценарій вже зараз став реальністю. Перед нами стоїть реальна перспектива зникнути як нація і країна. Сьогодні ми здаємо іспит на предмет того, що ми зробили аби забезпечити виконання плану Б, який пора діставати з шухляди. От тільки питання, що пишеться він знов на ходу. З попутних намаганням перекласти знову ж таки на когось відповідальність.

То погані військові не хочуть демобілізації, а ми ж хочемо відпустити солдатів додому. То ще якась така історія. Це все шум без змісту. Реалії такі, то саме позиція громадян, які все ще не пішли захищати країну, впливає на те, чи ми переможемо, чи зникнемо. Чи потраплять додому ті, хто воює 2+ роки. Позиція, виражена в тому, щоб піти ногами в ТЦК і стати на облік. На початку. А потім піти в ЗСУ, коли покличуть.

Бо якщо вони потраплять потім в окупацію, то їх питати ніхто не буде. Ніхто не буде проводити опитування у Фейсбуці. Окупаційна армія під примусом змусить їх служити і воювати проти сусідів. Йти першими, як гарматне м'ясо. В Молдові, Литві, можливо, в Польщі.

Тоді, може, хтось задумається, що попри всі страхи, ризики, біль та невідомість, життя солдатом в своїй армії та на своїй землі - це набагато краще, ніж йти гарматним м'ясом на штурм чогось за західним кордоном".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Бійці ССО показали, як HIMARS знищив російську САУ "Гіацинт" (відео)

вівторок, 23 квітень 2024, 6:15

Росіяни встигли зробити лиш кілька пострілів з цієї гармати, перед тим, як українці ліквідували ворожу САУ. Українські захисники виявили ворожу гармату Гіацинт на окупованій частині півдня країни та завдали по ній удару з комплексу HIMARS. Про це повід...

Израильская ПВО не панацея для Украины - Злий Одесит

вівторок, 23 квітень 2024, 5:58

После того, как комбинированный удар Ирана по Израилю, ставший самой масштабной ракетной атакой за всю историю конфронтации этих стран, был успешно отражен с минимальным вредом, многие заговорили о том, что Украине необходима такая же система ПВО. Каза...