
Росіяни планують збільшити логістичне навантаження на незаконно побудований Кримський міст, що прискорить його руйнування. Про це заявив речник ВМС ЗСУ Дмитро Плетенчук, передають Патріоти України.
«Зараз в росіян не дуже великий вибір щодо логістики в окупований Крим. Пороми не працюють. Коли запрацюють — не зрозуміло. Один пором стоїть на якорі, а інший — чекає в ремонті. Тому вибору в них багато немає. Верифікованої інформації, що росіяни запустили залізницю тимчасово окупованими територіями до Криму наразі теж немає. Саме тому на Кримський міст буде збільшуватись логістичне навантаження. Це процес, якого не уникнути», — заявив речник.
За його словами, Кримський міст потребує ремонту, і зростання логістичного навантаження призведе до ще більших руйнувань.
8 вересня військовий партизанський рух Атеш повідомив, що на Кримському мосту внаслідок пошкоджень спостерігається деградація конструкційних елементів.
Партизани зауважили, що це призводить до обсипання його окремих частин. За даними агента Атеш, об'єкт потребує екстреного ремонту.
Агенти Атеш додали, що в Криму продовжує зменшуватись кількість комплексів протиповітряної оборони. Це робить міст ще більш уразливим.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...