"Санкції від ЦРУ": Навіщо Кремлю поширювати дивний фейк

«Санкції від ЦРУ» - кремлівська містифікація? Після візиту директора ЦРУ Вільяма Бьорнса до Берліну з’явилась інформація «з неназваних джерел» про нібито запропоновані особисто Бьорнсом (і навіть непрямо підтверджені Блінкеном) додаткові антиросійські санкції: обмеження чи навіть блокаду російського сировинного і збройного експорту, перекриття шляхів постачання РФ, призупинення старту "Північного потоку-2", різке скорочення персоналу російських посольств в країнах Заходу. Загалом очікувані втрати РФ від цього пакету – близько $50 млрд", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"От тільки інформація про «санкційний пакет від ЦРУ» з’явилась виключно на кремлівських і контрольованих Кремлем ресурсах – «Спутнік», «Раша Тудей» тощо. Отже, питання: кого і на що провокує в такий спосіб Кремль? І чому саме із залученням ЦРУ?

Це спроба самостійно створити віртуального «поганого поліцейського», щоб виправдати чиєсь лобіювання пом’якшення взаємин з РФ? Цікаво".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Как Путин изобрел свинособачью оспу", - Рибніков

п’ятниця, 27 травень 2022, 8:10

В Алтайском федеральном бункере в окружении ответственных товарищей, безутешных мальчиков и двойников умирал от шести видов рака, Паркинсона, Альцгеймера, Аспергера, аутизма, шизофрении и лавинообразного отвала гениталий президент России Владимир Влади...

В українців міцні яйця і саме там, де вони мають бути: Європа відмежовується від "руского міра"

п’ятниця, 27 травень 2022, 7:59

Відколи почався другий етап війни, знайомі іспанці не припиняли говорити, що у українців міцні яйця, що українці мають яйця саме там, де вони мають бути, передають Патріоти України. Відомий ресторатор Хоше Андрес (Jose Andres) теж оголосив, що в мережі...