
Саудівська Аравія вимагає від Росії дотримуватися зобов'язань про скорочення видобутку нафти, досягненого країнами ОПЕК. Про це пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
За інформацією американського видання, Саудівська Аравія незадоволена, що Росія не дотримується домовленостей про скорочення видобутку нафти. Через те, що РФ в умовах санкцій продає свою сировину за низькими цінами, саудівці недоотримують прибутки. Аравійські урядовці вже звернулися до росіян з вимогою дотримуватись узгоджених обсягів видобутку.
За інформацією WSJ, конфлікт між Москвою та Ер-Ріядом загострився напередодні зустрічі міністрів країн ОПЕК+, яка відбудеться 4 червня у Відні. Росія у березні зобов'язалася скоротити видобуток нафти на 500 тис. барелів на добу. Проте звіт ОПЕК свідчить, що насправді РФ скоротила його лише на 300 тис. барелів.
Ніколи не було, і от знову: поки Київ не витримує спеки, і його порайонно відключають на кілька годин, міністерство енергетики знову презентує на URC в Гданську чергову енергетичну стратегію. Вас може здивувати, але гігаватоманія — досі наше все. Тому ...
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...