
Саудівська Аравія вимагає від Росії дотримуватися зобов'язань про скорочення видобутку нафти, досягненого країнами ОПЕК. Про це пише The Wall Street Journal, передають Патріоти України.
За інформацією американського видання, Саудівська Аравія незадоволена, що Росія не дотримується домовленостей про скорочення видобутку нафти. Через те, що РФ в умовах санкцій продає свою сировину за низькими цінами, саудівці недоотримують прибутки. Аравійські урядовці вже звернулися до росіян з вимогою дотримуватись узгоджених обсягів видобутку.
За інформацією WSJ, конфлікт між Москвою та Ер-Ріядом загострився напередодні зустрічі міністрів країн ОПЕК+, яка відбудеться 4 червня у Відні. Росія у березні зобов'язалася скоротити видобуток нафти на 500 тис. барелів на добу. Проте звіт ОПЕК свідчить, що насправді РФ скоротила його лише на 300 тис. барелів.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...