Сенсаційна теорія: Маски непомітно сприяють імунітету

В очікуванні вакцини від коронавірусу два дослідники з США представили нову дивовижну теорію.

"Весь світ, і це не перебільшення, чекає, коли буде знайдена вакцина від коронавірусу. Два дослідники з США представили нову дивовижну теорію про те, як імунітет до Sars-CoV-2 може виникнути у великої кількості людей завдяки звичайним маскам , які давно стали обов'язковими в супермаркетах і автобусах ", - пише німецький журнал Der Spiegel, повідомляють Патріоти України.

"Спочатку цей взаємозв'язок здається абсурдною, однак у науковців є переконливе пояснення: якщо на зараженій людині тканинна маска, вона може утримати деяку кількість вірусу, яка виділяється з рота і носа. Невелика їх частина разом з повітрям, що видихається потрапить в зовнішнє середовище. у кращому випадку кількість збудників буде настільки незначним, що людина, наприклад, що знаходиться на сусідньому сидінні автобуса і також захищена маскою, не заразиться ".
"Однак може статися і інший, в кінцевому підсумку позитивний сценарій, пишуть дослідники в статті в журналі New England Journal of Medicine. Згідно з їхньою теорією, інші люди можуть заразитися, але їх імунна система зможе побороти незначну кількість збудників, так що і не помітять зараження. Проте, сподіваються дослідники, реакції імунної системи може виявитися досить для того, щоб сформувався імунітет до вірусу, який захистить від подальших заражень", - пояснює видання.
"Якщо ця гіпотеза підтвердиться, звичайні маски зможуть все більше сповільнювати поширення вірусу до тих пір, поки не з'явиться вакцина, пишуть Моніка Ганді і Джордж Рутерфорд з Каліфорнійського університету в Сан-Франциско".
"По суті, стаття дуже цікава і переконлива в багатьох пунктах. Але у мене вона викликає деякі сумніви, тому що вона ґрунтується на двох припущеннях щодо Sars-CoV-2, які поки не доведені наукою, - сказала в розмові з виданням Science Media Center Мелані Брінкманн з Центру ім. Гельмгольца з дослідження інфекційних захворювань (HZI). По-перше, що менша доза вірусу викликає менш виражені симптоми захворювання, і, по-друге, що слабосимптомне або безсимптомне зараження дають довгострокову імунний захист".
"У рамках дослідження на хом'яках дослідники спостерігали, що у тварин, в залежності від кількості вірусу, який вони отримали, перебіг захворювання проходив по-різному." З досліджень на тваринах нам відомо про ефект "доза-вплив", - говорить Брінкманн. - І ми бачимо позитивний ефект від масок, які дійсно "стримують" вірус, тобто скорочують кількість вірусів, які "літають навколо" і можуть потрапити в організм ". Тому припущення, що маски сприяють слабшому перебігу хвороби, правдоподібне, але його дуже складно довести експериментально на людя ", - передає видання.

"Другою проблемою цієї теорії є питання імунітету. Існують багатообіцяючі свідоцтва того, що після зараження Sars-CoV-2 у більшості людей, принаймні на певний час, виробляється імунітет. Цей захист може сформуватися і у людей, що мають слабкі симптоми або зовсім не мають їх. "Ми спостерігаємо імунну відповідь у людей з легким перебігом хвороби, але велике питання полягає в тому, наскільки вона буде тривалою, тобто як довго вони будуть захищені", - говорить Брінкманн. Для того, щоб отримати переконливі дані про це, будуть потрібні місяці", - пише Der Spiegel.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Дрон-камикадзе "Охотник" будет поражать цели на земле, в воде и в воздухе, а "Коралл" сможет уничтожать все аэродинамические цели", - експерти про нове озброєння України

вівторок, 22 червень 2021, 5:45

"Государственное конструкторское бюро "Луч" впервые официально представляет новую отечественную зенитную ракету для комплексов средней дальности. Как отмечает Defense Express, "Коралл" должен стать базовой унифицированной ракетой модульной конструкции ...

З архіву ПУ. Незручні факти про Брестську фортецю, які приховує пропаганда, - Максим Мирович (фото)

понеділок, 21 червень 2021, 23:30

Один з фактів: в Бресті був проведений спільний парад РККІ і Вермахту в честь створення кордону між новими світовими імперіями - нацистською Німеччиною і СРСР, які почали ділити між собою Європу. "Каждый год с завидным постоянством наблюдаю, как к 9 ма...