​"Сепаратистен, сдафайся! Хунтен командованіє гарантує..." Вот вы стебётесь, а донбасяне поверят", - блогер про агітку з ОРДЛО (фотофакт) ​

В окупованому Донбасі розповсюджують веселі листівки на тему "Їхав козак, їхав містом - їхав бить сепаратистів".

Донбасяни можуть повірити. Фото: ЖЖ.

В мережі з'явилися світлини листівки, яку розповсюджують в окупованому Донбасі. У листівці в сатиричній формі міфічне "командування хунти" звертається жо жителів окупованих територій, обіцяючи збереження життя за здачу в полон. Плюс до того - гарантія продуктів щодня і пива до "національних свят" - днів народження Дмитра Яроша і Кривавого пастора. Фото опублікував блогер під ніком ibigdan в Живому журналі, передають Патріоти України.

Коментатори просять бути обережнішими, бо дізнавшись про такі шикарні умови проживання під київською хунтою, не те що сепаратисти прийдуть здаватися, а й пів-Росії прибіжить!

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Трамп снова вернется на первые страницы прессы, но уже в разделе криминальной хроники", - Анти-Колорадос

вівторок, 7 грудень 2021, 20:29

"Именно в этом промежутке времени появились общие сообщения о том, что следственный комитет Конгресса США, известный как "6 января", ведет переговоры с рядом экс-чиновников из администрации Трампа о том, чтобы те дали показания под присягой. Над замети...