
Російську нафтобазу, що розташована у Воронезькій області в понеділок увечері, 20 січня, знову атакували безпілотні літальні апарати. Про це повідомив губернатор регіону Олександр Гусєв на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Російський чиновник поспішив запевнити, що російські сили протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби "виявили, знищили та подавили" кілька безпілотників у Ліскінському районі області. "Внаслідок падіння одного з безпілотників на територію нафтобази сталося нове загоряння. Постраждалих немає. Пожежні та оперативні служби продовжать гасіння, щойно це буде безпечно", - стверджує росіянин
Російські Telegram-канали повідомляють, що в селищі Лиски горить нафтобаза, яку раніше вже успішно атакували українські ударні дрони. У соцмережі також повідомляють, що на місці загоряння "палає сильно", а також додають, що "пожежа серйозна".
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...