
Російську нафтобазу, що розташована у Воронезькій області в понеділок увечері, 20 січня, знову атакували безпілотні літальні апарати. Про це повідомив губернатор регіону Олександр Гусєв на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Російський чиновник поспішив запевнити, що російські сили протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби "виявили, знищили та подавили" кілька безпілотників у Ліскінському районі області. "Внаслідок падіння одного з безпілотників на територію нафтобази сталося нове загоряння. Постраждалих немає. Пожежні та оперативні служби продовжать гасіння, щойно це буде безпечно", - стверджує росіянин
Російські Telegram-канали повідомляють, що в селищі Лиски горить нафтобаза, яку раніше вже успішно атакували українські ударні дрони. У соцмережі також повідомляють, що на місці загоряння "палає сильно", а також додають, що "пожежа серйозна".
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...
Кажуть, що очі — дзеркало душі, але прихильники фізіогноміки переконані: багато цікавого про людину може розповісти й форма її носа. Звісно, такі тести не мають наукового підтвердження і сприймати їх варто як розвагу. Проте іноді результати бувають нап...