
Російську нафтобазу, що розташована у Воронезькій області в понеділок увечері, 20 січня, знову атакували безпілотні літальні апарати. Про це повідомив губернатор регіону Олександр Гусєв на своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
Російський чиновник поспішив запевнити, що російські сили протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби "виявили, знищили та подавили" кілька безпілотників у Ліскінському районі області. "Внаслідок падіння одного з безпілотників на територію нафтобази сталося нове загоряння. Постраждалих немає. Пожежні та оперативні служби продовжать гасіння, щойно це буде безпечно", - стверджує росіянин
Російські Telegram-канали повідомляють, що в селищі Лиски горить нафтобаза, яку раніше вже успішно атакували українські ударні дрони. У соцмережі також повідомляють, що на місці загоряння "палає сильно", а також додають, що "пожежа серйозна".
Противник (російські війська) продовжує утримувати позиції вздовж річок Вовча та Солона на ділянці їхнього злитті (район Новопавлівки та на південь від неї), на заході Донецької та на південному сході Дніпропетровської областей України. Водночас російс...
У різних регіонах України можна почути слова, які рідко зустрічаються у сучасній розмовній мові, але мають цікаву історію, одне з таких – "ковбаня". Так називали глибоку яму, западину або велику вибоїну на дорозі чи ґрунті, це слово могло бути знайомим...