Шахрайське угрупування придумало нову схему крадіжки грошей з банківських карт

За аферою стоять кібернетичні злочинці з угруповання FIN7.

Шахраї використовують файли Word для того, щоб викрасти дані банківських карт, інформують Патріоти України.

У світі діє нова шахрайська схема крадіжки даних банківських карт. За аферою стоять кібернетичні злочинці з угруповання FIN7. Вони організували нову кампанію з розповсюдження вірусів, яка базується на інтересі користувачів до нової операційної системи Windows 11.

Зловмисники розсилають заражені файли Word, запуск яких призводить до завантаження в систему шкідливого програмного забезпечення, що дозволяє викрадати дані. Ця тактика є досить успішною, про що свідчать цифри: FIN7 приписують крадіжку даних понад 15 мільйонів платіжних карт і нанесений матеріальний збиток приблизно на мільярд доларів.

У 2018 році правоохоронним органам вдалося заарештувати трьох членів угруповання, а також одного з організаторів, який був затриманий у квітні цього року. Попри це, угруповання продовжує функціонувати.

Не відкривайте файли Office, отримані з ненадійних місць, - попереджають Патріоти України.

"Згідно з нашими тестами, ця активна атака не може обійти захищений перегляд Office, тому ми пропонуємо всім переконатися, що захищений перегляд Office увімкнено", характеризують вірус антивірусні виробники, а саме McAfee, про що писалося у виданні "Daily Express".

Щоб увімкнути захищений перегляд Office у своїй програмі, запустіть Microsoft Word.

Потім перейдіть до Файл> Параметри> Центр довіри , а потім натисніть Параметри центру довіри .

Натисніть на Захищений вигляд , а потім поставте прапорець біля усіх трьох галочок, зазначених під цим параметром.

Натисніть « ОК», щоб завершити зміни - і ви повинні бути захищені від останньої атаки шкідливого програмного забезпечення.

Опублікував: evora
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"У чорта слизькі копита": Як українські дотепники відреагували на падіння у церкві глави РПЦ

субота, 25 червень 2022, 21:45

У суботу, 25 червня, у Новоросійську глава РПЦ патріарх Кирило (Гундяєв) підслизнувся у храмі під час богослужіння. Це стало приводом для висміювання його у соцмережах. Патріоти України пропонують вашій увазі коментарі українців у соціальних мережах із...

"У путінському світогляді саме російськомовні регіони мають отримати "очищуюче насильство" від їхнього "зараження" нацизмом, тобто українським націоналізмом", - Тарас Кузьо

субота, 25 червень 2022, 18:59

"Знищення Росією російськомовних міст і регіонів під час незаконного вторгнення в Україну викликало у багатьох подив. Порт Маріуполя, який контролював донецький олігарх Рінат Ахметов та "Опозиційний блок", один із двох правонаступників проросійської Па...