"Шаман оставил Путина в дураках", - блогер

Якби Путін був хоч трохи розумнішим, вийшов би до шамана, потиснув би йому руку, поговорив би на камеру, а потім би Кисельов змонтував, як шаман Саша бажає Путіну і далі царювати.

Шаман Олександр Габишев. Фото: соцмережі.

"История с похищением спецслужбами шамана Саши показывает, до какой степени власть напугана всем, что происходит в стране, и до какой степени она не рациональна в своих действиях", - пише російський емігрант Ігор Поночевний на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Ну, пришел бы шаман Саша в Москву. Ну, вышел бы даже на Красную площадь, ну, ударил бы в свой бубен. И что? Небо бы свалилось на землю?

Будь Путин хоть немного поумнее, вышел бы к этому шаману, пожал бы ему руку, побеседовал бы на камеру, а потом бы Киселев смонтировал, как шаман Саша желает Путину и дальше царствовать на благо российского народа.

Но нет. Нужно показать всему миру, до какой степени президент ядерной державы напуган, как он боится колдовства и шаманизма, как дрожит от страха перед якутским шаманом, что он сейчас придет и бубнами его изгонит, его и милионную армию фсо, фсб и нац. гвардии.

Поэтому нужно курам на смех проводить ночную спецоперацию, задействовать спецназ в масках и с автоматами, возбуждать уголовные дела, и все это — на фоне пристального внимания всей страны. Ну, не дурак ли?".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

В парламенті Німеччини вимагають скасувати санкції проти РФ

середа, 23 жовтень 2019, 11:58

Депутати радикальної партії "Альтернатива для Німеччини" також вимагають компенсацію підприємствам ФРН втрат "від політично мотивованого зниження обороту і прибутку". "Санкційна політика Євросоюзу проти Росії провалилася. Вона не тільки не досягла своє...

"Холодноярці" вразили офіцерів НАТО на тренуванні (фото)

середа, 23 жовтень 2019, 11:47

В бойовій тренуванні брала участь піхота 93-ї окремої мехбригади, легка бронетехніка і самохідної артилерії. Воїни 93-ї окремої мехбригади Збройних сил України "Холодний Яр" провели відпрацювання занять для екіпажів як частина підготовки до бойових тре...