"Шантаж від Ситника - "або я директор НАБУ, або ви лишаєтесь без безвізу" - абсолютно безпідставний і доволі смішний", - політтехнолог Голобуцький

Для Європи принципово не Артем Ситник в кріслі директора НАБУ, а реальні результати роботи відомства.

"Офіційно корумпованому і тепер ще й неконституційному, але досі директору НАБУ ситнику виявилось мало ускладнити наші стосунки зі США – тепер він поліз псувати стосунки з Європою", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"В понеділок в ефірі «Свободи слова» міністру закордонних справ України довелось старанно заперечувати заяви Ситника, нібито його звільнення за рішенням Конституційного суду призведуть до скасування безвізу України з Європою: «Я хочу дуже чітко заявити, що немає ніяких загроз безвізу з ЄС. Я в силу роботи багато спілкуюся з нашими партнерами, і я не чую якихось предметних претензій до того, що ми зруйнували антикорупційну інфраструктуру».

--
Власне, факти саме такі: роботою Ситника невдоволене суспільство – майже 80% негативно оцінюють роботу Артема Ситника на посаді директора НАБУ і вважають боротьбу з корупцією проваленою саме з провини НАБУ під його керівництвом. Успіхи України у сфері боротьби з корупцією вважає недостатніми Європа: тобто, для неї принципово не Ситник в кріслі директора НАБУ, а реальні результати роботи НАБУ – котрих за Ситника ще просто не було.

Тому цей шантаж від Ситника «або я директор НАБУ, а ви маєте безвіз, або мене звільняють і ви лишаєтесь без безвізу» - абсолютно безпідставний і доволі смішний насправді. Він же не Генсек КПСС, щоб його з посади винесли хіба вперед ногами. І НАБУ – не приватна фірма Ситника, тому головний там не Ситник, а все ж держава.

Здається, ми все ж перестарались з незалежністю НАБУ – воно геть усамостійнилось в якийсь феод Ситника. Тому треба не тільки викидати врешті Ситника з посади і починати розслідування, а яку ж користь, окрім шкоди, він завдав державі за всі ті гроші, що ми йому виплатили зарплатнею і преміями. Слід, мабуть, переписувати всю правову базу функціонування НАБУ – щоб уникнути подібних прецедентів в майбутньому".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Не пригадую, щоб гуманітарна допомога надавалася у вигляді… колючого дроту, але реальність вимагає саме такої дружньої допомоги", - Кулеба

середа, 28 липень 2021, 16:27

Сьогодні уряд схвалив проект указу Президента України про надання гуманітарної допомоги Литві. Не пригадую, щоб гуманітарна допомога надавалася у вигляді… колючого дроту. Але реальність вимагає саме такої дружньої допомоги. Про це у Facebook повідомив ...

Хіти тижня. Зеленський може стати першим президентом України, який сяде в тюрму, - політолог

середа, 28 липень 2021, 15:00

Українці зрозуміли, що всіма процесами в країні фактично керує президент Володимир Зеленський. Результати такої моделі управління почали відбиватися на його рейтингах і можуть вилитися в тюремний термін для глави держави. Про це в інтерв'ю Gazeta.ua ск...