Щасливий порятунок малолітнього сина від жорстокої матері (відео)

Наразі дитина перебуває у безпеці.

Фото від inforesist.org

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости розповідають історію жорстокої матері і щасливого порятунку нещасної дитини.

Багатодітна жінка з самого народження жорстоко била шосту за ліком дитину,
тоді як в селі вважалася зразковою матір'ю, оскільки інших дітей любила і дбала
про них, публікує на своїй сторінці в Facebook журналіст програми «Говорить
Україна» Оксана Сябро.

Вона повідомила, що 6-річний Саша, якого до журналістів привіз старший
брат, виглядає на три роки.

За словами журналіста, в результаті численних побоїв, які жінка влаштовувала при чоловікові і старших дітях, все тіло хлопчика тепер покрито шрамами, а голова - гематомами.

"За шмат їжі - молотком вибила маленькому Саші два зуба і порвала рот. Тортури молодшому вона влаштовувала при старших дітях і при чоловікові. Била жорстоко, по голові, по ногах палицею або рукояткою від ножа, все тіло малюка в шрамах, а голова в гематомах", - написала журналіст.

В ефірі програми жорстока мати хотіла продемонструвати свою ідеальну сім'ю (без молодшого сина) і попросити новий будинок, але журналісти говорили з нею про її дитину, яку вона ретельно приховувала від сторонніх.


Однак після зйомок жінку затримали правоохоронці. Сама затримана свою провину визнала та пояснила знущання над сином тим, що він її дратував.


Маленький Сашко зараз разом зі старшим братом знаходиться в київській лікарні «Охмадит», де проходить реабілітацію.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя "22 іюня" велику статтю від імені Путіна, - політтехнолог Голобуцький

середа, 23 червень 2021, 0:00

"Німецька Die Zeit опублікувала до 80-річчя «22 іюня» велику статтю від імені Путіна «Бути відкритими, незважаючи на минуле». Ясно, що стаття німецькою – російською зробили хіба переклад на кремлівському сайті, власний електорат Путін не збирався знайо...

З архіву ПУ. Мерзенно, що "проста людина з народу" увібрала в себе все найгірше, що цей народ має, - блогер

вівторок, 22 червень 2021, 23:55

"Хочу обговорити одну дуже небезпечну для президента рису його характеру. Мстивість. Не така, як у Ліама Нісона в "Заручниці", не "але коли ти відмовишся її відпустити, я тобі обіцяю, я тебе знайду да вб'ю", ні", - пише у червні 2020 року Павло Поцелує...