
Мобільні оператори "великої трійки" запустили 4G ще на шести станціях столичного метрополітену. Про це повідомляє пресслужба "Київстар", передають Патріоти України.
Згідно з повідомленням, тепер мобільний 4G-інтернет доступний ще на шести станціях київського метро та у тунелях між ними: Університет, Театральна, Контрактова та Поштова площі, Майдан Незалежності та Золоті Ворота.
Всього ж, за даними оператора, 4G зараз працює на 15 станціях із 46 підземних.
У пресслужбі додали, що до кінця серпня мобільні оператори спільно з компанією Huawei планують запустити 4G ще на семи станціях: Хрещатику, Площі Льва Толстого, Олімпійській, Палаці Україна та Палаці Спорту, Кловській і Печерській. До кінця року 4G планують запустити на усіх станціях метро.
За даними операторів, з моменту запуску 4G на перших станція, разом абоненти використали понад 50 терабайтів мобільного інтернету. За інформацією оператора, цього обсягу трафіку вистачило б на сім років безперервного перегляду відео HD-якості.
Українцям пояснили, як правильно перекладати поширений російський вислів «горящая путевка». Як зазначають мовознавці, в українській мові не використовується калька «горящий» у такому значенні, а натомість застосовуються природні відповідники, передають...
Наліт українських дронів на Москву 18 червня продемонстрував нездатність протиповітряної оборони столиці країни-агресорки (яка донедавна вважалася найбільш ешелонованою та непробивною в Росії) запобігти прориву. Причому це вже не перший випадок, коли м...