
Колишній режисер "Єралашу" Ілля Білостоцький відправився воювати проти України. Він підписав контракт з російським Міноборони. Про це повідомляє "Медуза", передають Патріоти України.
Примітно, що Білостоцький був засуджений у справі про розпусні дії щодо підлітка. Його засудили до шести років колонії. Про підписання контракту з Міноборони РФ Білостоцький написав у соцмережі ще 5 листопада:
"Я хочу повернути моїй матері і моїм рідним можливість мною пишатися (...) Я хочу показати державі, що вона марно списала мене у витрату, а звичайним людям, що живуть в ній, що вони марно мене прокляли. Якщо я нікому не потрібен в режисерському кріслі, можливо, я стану в нагоді хоча б в окопі", – сказав він.
За його словами, причина, з якої він відправляється воювати проти України, полягає і в тому, що йому "не подобається, коли вбивають ні в чому не винних людей". "Я люблю свій народ і свою країну, незважаючи ні на що, і якщо треба, готовий віддати життя за справу, яку вважаю правою", – заявив він.
Російський диктатор Володимир Путін не бажає припиняти війну проти України і висловлює готовність продовжувати військові дії ще щонайменше два роки. Про це йдеться у публікації російського видання "Верстка" з посиланням на співрозмовника, близького до ...
За першу половину 2026 року Україна виконала "план Качки-Кос" лише на катастрофічні 15%. . Це неформальна назва переліку із 10 пріоритетних євроінтеграційних реформ (із фокусом на правосуддя та боротьбу з корупцією), які Київ зобов’язався втілити до ...