Співробітники Головного управління розвідки РФ, на відміну від ефесбешників, вирізняються інтелектом і обізнані в тому, що відбувається, при цьому є «сильними імперіалістами». Так про своє спілкування зними в ефірі Radio NV відгукнувся колишній український військовополонений, офіцер Азову, захисник Маріуполя Арсен Дмитрик (Лемко), передають Патріоти України.
Після того, як він з побратимами потрапили в полон на Азовсталі, почалися допити «на трьох різних рівнях» — ГРУ, ФСБ і «МГБ ДНР», згадує захисник. «ГРУшники — єдині інтелектуально підкуті (саме з офіцерів), які дійсно розуміють і не приховують, що робиться у них у суспільстві. Вони дуже добре розуміють, що в них працює інформаційна машина, вони на це кидають колосальні кошти. Сказав мені один підполковник: „Якби у вас так працювала інформаційна машина, як у нас, ми би подумали декілька разів, наступати чи не наступати“. Бо дійсно вона працює. Дуже сильні імперіалісти», — каже Дмитрик.
Він спитав одного зі співробітників ГРУ, що буде, якщо диктатор Володимир Путін помре. «Була відповідь: „Нічого страшного, знайдемо нового“. У них основна ціль — це імперія, збереження імперії. А жодна імперія не може існувати без бойових дій. Подивимось історію — вона просто розпадеться, питання часу. І вони це добре розуміють», — зазначив азовець.
У мережі опублікували відеозапис, на якому росіянин фільмує палаючу російську військову автівку посеред траси. На кадрах видно, що після ураження техніки військові ЗС РФ з речами в руках змушені йти пішки повз автомобілі росіян, а на задньому плані зді...
Кривавий некчема ще до 2022 року був переконаний, що назавжди увіковічив своє їм'я в ряду російських правителів як "кримський" - співставним з Катериною II, принаймні... Однак КГБ-шному третьорозряднику за здібностями хотілося стати другим Сталіним...