"І ось це, безумовно, викликає дипломатичне збурення з усіх сторін. Ті, хто продовжує думати, що Росію можна умовити, говорять про мир. А ті, хто розуміє, що це — політичні фантазії і маячня, говорять про те, що треба давати Україні максимум зброї.
Попереднього разу я говорив про головну інтригу переговорів Путіна і Сі Цзіньпіна — яким чином Росія може допомогти Пекіну дуже швидко наростити свій ядерний потенціал. Думаю, що це була одна з непублічних тем російсько-китайських переговорів.
Бо Китаю, для того, щоб зафіксувати себе антиподом США, окрім економічної потуги потрібна і ядерна. Китай є ядерною державою, але він серйозно відстає від Росії і США по кількості своїх ядерних боєголовок. Тому це, безумовно, не могло стати темою для публічного обговорення, але мені чомусь здається, що ця тема не могла не бути обговорена віч-на-віч. Зазвичай, у таких випадках, найбільш делікатні теми залишаються поза увагою громадськості. Це очевидно, бо така тема була б абсолютно неадекватною для того, щоб вона потрапила на шпальти світових ЗМІ.
Тоді Китай спалився би зі своїми так званими мирними планами, із «миролюбністю» і так далі. Тому це тема під сімома замками, але логічно мислячи і розуміючи амбіції Китаю, то, мені здається, що тут Китай міг би говорити з Путіним саме в плані допомоги для Китаю максимально швидко досягти відповідних цифр в ядерному озброєнні.
Це, звичайно, мої передбачення, але, виходячи з того, що Китай собі запланував на майбутнє — а саме — стати реальною протидією США, така логіка є цілком очевидною.
На Заході лунають різні заяви щодо завершення війни в Україні. Деякі з них говорять про те, що частина територій буде повернута силою зброї, частина — дипломатичним шляхом. Я не знаю, які причини штовхають деяких експертів на Заході говорити про дипломатичний шлях вирішення проблеми, бо дуже погано уявляю будь-якого українського політика, а також західного, який раптом вирішив вести переговори з людиною, якій МКС висунув, фактично, звинувачення і видав ордер на його арешт. Ну яка дипломатія може працювати з Путіним. Чи, може, хтось думає, що там уже буде не Путін, а буде «Мутін» — тоді інше питання. Тоді буде питання про зміну самого путінського режиму. Тому, думаю, найбільш адекватною відповіддю на всі ці речі є лише просування ЗСУ до меж наших кордонів 1991 року, а потім, справді, дипломатія, яка працюватиме, але в іншому форматі. Коли вона працюватиме над тим, що вимагати (спільно із Заходом) від Росії. Наприклад, демілітаризації, денуклеаризації, деколонізації (бо РФ — це колонія і народи, які її населяють, мають повне право на самовизначення), відшкодування Україні завданих збитків. Ось тоді вже прийде час дипломатів, які вирішуватимуть, як світ далі спілкуватиметься з Росією. А Росія прийматиме вимоги цивілізованого світу після своєї поразки. Але не раніше. І цей мій оптимізм побудований на об'єктивному аналізі".
В последнее время одной из самых обсуждаемых тем стало внедрения в войска дивизионной системы управления, хотя о необходимости такой реформы говорится уже как не первый день и даже не первый год. И эта система действительно крайне важна - в том числе и...
Українську співачку, фронтвумен гурту The Hardkiss Юлію Саніну помітили з чоловіком за кордоном. Після чуток про те, що її коханий-музикант Валерій Бебко втік за межі Україні під час повномасштабної війни, подружжя помітили в місті Малага, що знаходить...