"Що готують кремлівські "красені" після підриву Каховської ГЕС", - політолог

"Росія вчинила не просто черговий злочин. За оцінками фахівців це — наймасштабніша техногенна та екологічна катастрофа у світі після Чорнобиля. Російська влада діє за відомим принципом — після нас хоч потоп. На жаль, для жителів Запорізької та Херсонської областей це потоп у прямому сенсі. Для жителів інших районів Запорізької та Дніпропетровської областей (Кривий Ріг, Нікополь та ін.) виникає проблема з водозабезпеченням. Більш довгострокові негативні наслідки для економіки, соціальної сфери та екологічної системи Півдня України, можливо, і всього Причорномор’я, нам ще належить побачити й осмислити", - пише політолог Володимир Фесенко у своєму блозі, передають Патріоти України, та продовжує:

"І все це було зроблено Кремлем і російським Генштабом для того, щоб нейтралізувати ризики українського наступу на Запорізькому і Херсонському напрямках, ризики форсування Дніпра, зокрема в районі його заплави. Учора, до речі, російські провоєнні телеграм-канали повідомляли, що, нібито, українські війська створювали плацдарм на лівобережжі Дніпра, в його заплаві. Ось вам і пояснення, чому це зробили сьогоднішньої ночі.

Це показує і страх російського керівництва перед українським наступом, і готовність іти на нові жахливі військові злочини. Про ризик нових військових злочинів російської влади заявив Євген Пригожин. Цьому вже й не дивуєшся, оскільки очільник ПВК «Вагнер» відіграє роль уже не тільки брутального вояки, а й антиелітного рупора простих росіян, і доволі раціонального політика, який не хоче «поглиблювати» подальший розвиток війни та її наслідків для росіян. Ось пряма мова Євгена Пригожина: «Як би у них не було паскудної думки ядрену бомбочку на свою територію кинути». … «Чи не тому ми відступаємо в Бєлгородській області, даючи їм просуватися, що по чужій кидати — страшно, а по своїй — кинемо. Покажемо, які ми красунчики психічно хворі», — заявляє Пригожин.

До цієї інформації треба ставитися серйозно, бо російські ЗМІ вже почали розганяти інформацію, що нібито Україна готує провокацію з використанням проти РФ «брудної» ядерної бомби. Це в російському і путінському стилі. Самі скоїли злочин, техногенну катастрофу з Каховською ГЕС, а тепер, щоб відволікти увагу і звинуватити Україну в страшнішому злочині, вони готують новий злочин, тепер уже і проти російських громадян.

Те, що кремлівські «красені» — психічно хворі, ми зрозуміли ще минулого року. Тепер про це говорить уже й Пригожин. Підрив Каховської ГЕС це вкотре підтверджує. «Психічно хворих красунчиків» треба зупиняти і примусово «лікувати». Інакше пізно буде".

Джерело: НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"​У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше", - політолог

неділя, 1 жовтень 2023, 17:00

"У США, звісно, проголосують за допомогу Україні трохи пізніше. Бо це не в інтересах США раптово програвати Україну, на підтримку якої вони в очах світу доклали скільки зусиль. Але і сліпого захоплення Україною теж не буде", - пише політолог Сергій Тар...

Тут досі 23 лютого: Віталій Козловський розчулив кадрами зі зруйнованої школи (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 16:52

Український співак Віталій Козловський, який служить в лавах ЗСУ, привітав військових з Днем захисника і захисниці України. В Instagram-stories музикант зазначив, що саме завдяки захисникам українці в тилу можуть працювати, творити та будувати плани на...