Що наробили касетні боєприпаси ATACMS з російськими вертольотами та чому знищену таким чином авіатехніку ідентифікувати як таку не завжди можливо космічною і авіарозвідкою (фотофакти)

Дрібних осколки касетних суббоєприпасів прошивають тендітні корпуси та обладнання авіатехніки, і якщо не відбулась займання палива, чи детонація боєприпасів, здалеку ця купа "металобрухту" може виглядати як справна бойова машина

У мережі з'явилось фото частини фюзеляжу російського ударного вертольота Ка-52, який потрапив під удар касетним ATACMS.

Нібито фото зроблено на авіабазі під окупованим Луганськом де, на основі супутників знімків було помічено ураження мінімум п'яти ворожих вертольотів. Але фото нижче цілком демонструє чому за знімками з космосу дуже важко проаналізувати кількість уражених вертольотів.

Image 0

На швидкий перший погляд - декілька отворів у оселенні кабіни та поряд з нею. Але якщо придивитися уважніше, то картина виглядає наступним чином:

І цей вертоліт не горів, не розвалився на частини й помітити це ураження із супутника не можливо. Хоча це декілька десятків слідів від уламків касетних суббоєпрпасів M75 лише в одному районі кабіни площею десь 1,5 на 1,5 метра.

При цьому якраз кабіна - найменш цікава, бо значно важливіше кількість аналогічних отворів у районі двигунів та паливної системи. Бо попри те, що у РФ називають Ка-52 броньованим, в реальності він пробивається зі стрілецького озброєння, що ще весною минулого року засвітили самі російські льотчики.

І цей та інші вертольоти ворога з аналогічними пошкодженням мають бути відправлені на завод, де їм зможуть провести повноцінне дефектування та провести заміну всіх пошкоджених вузлів. А це означає доволі тривалий за строком процес, який не факт що взагалі буде реалізований.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Пекін намагався це приховати: У Китаї затонув новітній атомний підводний човен

четвер, 26 вересень 2024, 21:54

Китай намагався приховати затоплення новітнього підводного атомного човна. Про це повідомляє The Wall Street Journal, передають Патріоти України. За інформацією видання, навесні 2024 року в Китаї затонув новітній атомний ударний підводний човен. Інциде...

"Росіяни завжди відслідковують інформацію у публічному просторі": Військовий різко висловився про заяви щодо виходу ЗСУ з Вугледару

четвер, 26 вересень 2024, 21:28

Українські бійці замість того, щоб воювати за Вугледар, через "всіляких корисних дурнів, політиків" змушені спростовувати їхні заяви. Про це в ефірі "КИЇВ24" сказав Іван Тимочко, військовослужбовець, голова Ради резервістів Сухопутних військ Збройних с...