Що пішло не так? Організатори "Євробачення-2019" переглянули підсумки конкурсу (відео)

У Тель-Авіві організатори Євробачення перерахували голоси після гранд-фіналу через помилку нарахування балів після скандалу.

Організатори пісенного конкурсу Євробачення-2019 у Тель-Авіві перерахували голоси після гранд-фіналу через помилку нарахування балів після скандалу з Білоруссю, передають Патріоти України.

Про це йдеться в прес-службі Європейської мовної спілки, де уточнюється, що перерозподіл не вплинув на трійку переможців.

"ЄМС може підтвердити, що в результаті стандартної практики перегляду ми виявили, що через людську помилку був використаний некоректний середній результат. На знак поваги до артистів і членів ЄМС ми хотіли б скорегувати фінальні результати відповідно до правил", – йдеться в заяві.

У мовній спілці жалкують про те, що помилку не було виявлено раніше. У відомстві пообіцяли розглянути засоби контролю, щоб запобігти повторенню цього.

"Білоруське журі розпустили після того, як були оприлюднені голоси з першого півфіналу, що суперечить правилам конкурсу пісні Євробачення", – пояснили в ЄМС.

Виправлені результати: Нідерланди (498 очок), Італія (472), Росія (370), Швейцарія (364), Швеція (334), Норвегія (331), Північна Македонія (305), Азербайджан (302), Австралія (284), Ісландія (232), Чехія (157), Данія (120), Кіпр (109), Мальта (107), Словенія (105), Франція (105), Албанія (90), Сербія (89), Сан Марино (77), Естонія (76), Греція (74), Іспанія (54), Ізраїль (35), Білорусь (31), Німеччина (24), Великобританія (11).

Турнірна таблиця фіналу Євробачення-2019, яку показали в ефірі


Відео: Трійка переможців конкурсу Євробачення-2019 в зростаючому порядку:

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Одна може стати останнім пристанищем для розумника: Мер Фастова вигадав цікавий спосіб покарання за порушення самоїзоляції

середа, 8 квітень 2020, 21:48

Однак він уточнив, що така форма впливу чинним законодавством не передбачена, тому залишається штрафувати. Мер Фастова Михайло Нетяжук вважає за доцільне не штрафувати порушників карантину, а змушувати їх копати могили. Мер був присутній на похоронах м...

Не коронавірусом єдиним...: В Італії обвалився міст з автомобілями (фото)

середа, 8 квітень 2020, 21:36

Водії вже неодноразово повідомляли про поганий стан мосту, але експерти не вважали за потрібне закрити об'єкт для руху транспорту. У середу, 8 квітня, в Італії на маршруті між Капрільола і Альбіано Магра в Тоскані обвалився автомобільний міст через річ...