Що рік прийдешній нам готує: Прикмети на високосний 2020-й

Високосний рік раніше зустрічали з обережністю, вважаючи його небезпечним і повним неприємностей.

Додатковий день у високосному році додає лютому 29-е число, що трапляється раз в 4 роки. Через що з'явилося безліч прикмет, покликаних убезпечити людей від непередбачених обставин і залучити удачу, передають Патріоти України.
За прикметами, у високосний рік не починають нічого серйозного. Будівництво будинку може обернутися неприємностями, пов'язаними або з нестачею грошових коштів, або з руйнуванням зведених стін від природних катаклізмів. Весілля може стати не щастям, а сльозами і розчаруванням. Великі придбання на перевірку виявляться або бракованими, або купленими за завищеною ціною.

Високосний рік - не найкращий час для зміни посади, а початок особистого бізнесу може обернутися матеріальними труднощами.

 • Перед тим, як відправитися в подорож у високосний рік, потрібно прочитати молитву про подорожуючих, щоб повернутися додому і по дорозі не зіткнутися з неприємностями.
 • За народними повір'ями, діти, народжені у високосний рік, потребують захисту Рода, тому хрестити їх потрібно родичам по крові.
 • Виюча собака у високосний рік - знак небезпеки. У колишні часи вимовляли особливий заговір, що береже від неприємності: "За вітром виття піде, до мене не прийде".
 • За прикметою, кожна третя забита птиця з домашнього обійстя повинна піти на пожертву, щоб в будинку не переводилося благополуччя.
 • З урожаєм теж пов'язано безліч прикмет, головна з яких говорить, що у високосний рік земля народжувати боїться. У зв'язку з цим насіння заговорювали, а також служили молебні на полях, просячи матінку-Землю не залишити в голоді сім'ї.
 • За повір'ями, святкувати появу першого зуба у немовляти непотрібно. Свято може стати початком неприємностей зі здоров'ям у малюка.
 • Розлучення в високосному році загрожує неприємностями в подальшому розвитку відносин, тому після шлюборозлучного процесу, згідно з прикметами, кожному з колишнього подружжя потрібно купити нові рушники. Їх відносять до церкви як пожертвування, каються перед Господом і просять захисту.
 • Прикмета свідчить, що на батьківські суботи важливо надати помин трьом незнайомим людям, а лише потім поминати покійних.
 • У високосний рік не прийнято збирати гриби.
 • Збір цілющих трав також пов'язаний з ризиком. Народна поголоска радить перш збору рослин попросити у високосного року не гніватися і забрати все погане.
 • Повір'я говорить, що відносини, розпочаті в високосний рік, не приведуть до щасливого сімейного життя.
 • За прикметою, у високосний рік не можна колядувати, щоб злі духи не увійшли в людей.
 • Вагітним жінкам у високосний рік забороняли стригти волосся до самих пологів, щоб дитина не народилася хворобливою.
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Врятувати рядового Дональда, або Навіщо Джуліані прилітав в Україну

субота, 7 грудень 2019, 11:18

На початку грудня, поки Конгрес США вирішує долю Дональда Трампа, його адвокат Рудольф Джуліані непублічно зустрівся з кількома українськими політиками у Києві та Будапешті. Про перші візити Джуліані стало відомо лише з преси, після цього деякі українс...

Розвів "Слугу народу" від імені соратниці Порошенка: ​Джокер «злив» переписку з конкуренткою Ясько на посаду голови комітету зовнішньої політики, розкривши інтриги та брехню Арахамії

субота, 7 грудень 2019, 10:57

Таємниці "кухні" у фракції більшості збагатились в очах суспільства новими брудними рецептами. З переписки витікає, що для керівництва "слуг" у Раді компетенція у кадровій політиці не головне. Пранкер Джокер від імені нардепа з «Європейської солідарнос...