Що стоїть за турборежимом відеоуроків для школярів

Загальний висновок вже звичний: влада критично не вміє добирати кадри.

Володимир Зеленський. Фото: Українська правда.

"Зеленський в сьогоднішньому зверненні виступив речником руху ображеної некомпетентності: "Окремо хочу підтримати наших учителів з проекту «Всеукраїнська школа онлайн». Ви подолали страх телекамер і в короткі терміни стали вчителями для всієї України. Вам вдячні мільйони батьків та школярів. Помилитися – не страшно. Страшно – за все своє життя не створити нічого. Страшно – це самостверджуватися за рахунок приниження інших людей. Я кажу це кожному хейтеру, який вважав своїм священним обов’язком написати гидоту на адресу українських учителів", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Це він про "білих ведмедів з антарктичного півострова біля станції Вернадського", про альтернативну фізику, про "Ліванську війну", про "австралійську Атлантику", про дивну арифметику, про ще дивніші "електромагнітні хвилі"... Питання священного джихаду МОН проти коректорів і літредакторів і ніжної любові до мимодруків в офіційно затверджених документах, підручниках і методичках просто опустимо.

Нагадаю, що позиціонувалось оце все як "уроки від 40 НАЙКРАЩИХ вчителів, спеціально відібраних"... Тільки мені здається, що помідори для кетчупу "Торчин" "спеціально відбирає" успішніше? За офіційними даними, в нас на 2018-2019 навчальний рік було 287 607 вчителів початкової та середньої школи. Плюс 11 600 вчителів для дітей з особливими потребами. І з оцього натовпу не знайшлось 40 достатньо освічених, щоб відрізняти Індійський океан від Атлантичного, Арктику від Антарктики, а заодно ділити в стовпчик без помилок?

Ну а ті, хто ще пам'ятають, чим відрізняється Лівонія від Лівану, - звісно ж, злісні хейтери, котрі не цінують педагогічний подвиг вчителів.
--
До речі, парадний звіт про "40 найкращих" вже заперечив один з героїв ситуації, київський математик Дмитро Номіровський: він написав, що вчителі в проекті "збирали в пожежному порядку, кого змогли знайти". При тому навіть не спромігся зробити це державною.

Так, я розумію, що "вчителі отримують копійки" - це правда. Так, я розумію, що "діти тепер складні, можливостей впливу і контролю менше". Але мені не відомо жодного прецеденту, коли в педуніверситет чи на роботу до школи гнали під дулом пістолета. Це завжди добровільний і свідомий вибір "пацієнта".

Загальний висновок вже звичний: влада критично не вміє добирати кадри. За наявності купи конкурсів в МОН і на старших курсах вишів не знайти 40 осіб без остраху камери і з неганебним рівнем знань з майже 300 000 можливих кандидатів - це нічим не гірше, ніж не знайти державних чиновників на необхідні посади за значно ширшого вибору і нижчих посадових вимог".

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Народні прикмети на 21 січня. Максимів день - ходіть у гості до кумів. Побудьте із рідними, тоді у родині все буде добре цілий рік

вівторок, 21 січень 2025, 7:05

Християни східного обряду 21 січня за новим стилем вшановує пам'ять двох святих на ім'я Максим - преподобного Максима Сповідника та Максима Грека, а також мучеників Анастасія та Неофіта. За старим стилем у цю дату згадували святого Омеляна. У суворі мо...

"Видала" легендарна зачіска: Юлію Тимошенко помітили у Вашингтоні на інавгураційному молебні (фото)

понеділок, 20 січень 2025, 23:03

Лідерку партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко помітили у Вашингтоні під час одного з основних заходів, присвячених інавгурації Дональда Трампа. Йдеться про інавгураційний молебень, повідомляють Патріоти України. На заході були присутні всі основні члени ...