
Артилеристи 36 окремої бригади морської піхоти боролися за право називатися кращим артилерійським розрахунком.

Змагання проходили без бойової стрільби в районі відведення серед механізованих, мотопіхотних, танкових та десантно-штурмових бригад, які виконують завдання в операції Об’єднаних сил.

На змаганнях використовували 122-мм самохідну артилерійську установку 2С1 «Гвоздика», 100-мм гармату МТ-12 «Рапіра» та реактивну систему залпового вогню калібру 122 мм БМ-21 «Град».

Зазначається, що захід було проведено з метою вивчення передового досвіду використання артилерійських підрозділів в районі ООС та удосконалення професійної майстерності.
Завершальний етап заходу – визначення найбільш професійних артилерійських розрахунків.

Відповідно до видів артилерії, підрозділи морської піхоти розмістилися в турнірній таблиці таким чином: екіпаж реактивної системи залпового вогню БМ-21 «Град» виборов перше місце; екіпаж самохідної артилерійської установки 2С1 «Гвоздика» посів друге місце; розрахунок протитанкової гармати МТ-12 «Рапіра» – третє місце.
Сьогодні, 27 червня (за старим стилем) 367 років тому розпочалася Конотопська битва – одна з найвидатніших перемог української військової історії XVII століття. Зміст. 1.Після Хмельницького: спадщина, яку розривали навпіл. 2.Конотоп: пастка, яка спрацю...
27 червня (за юліанським календарем 10 липня) вшановують преподобного Самсона, гостинного - святого, який, за переказами, міг лікувати хвороби одним своїм дотиком, а своє життя присвятив допомозі людям. У народі день прозвали Самсон Сіногной, зазначают...