Щоб врятувати Європу: Російський політолог розповів, навіщо Трампу могла знадобитися Гренландія

У Генштабі збройних сил РФ неодноразово обговорювали варіант підтоплення льодовика Гренландії для затоплення Західної Європи.

Розгляд президентом США Дональдом Трампом варіанта придбання Сполученими Штатами у Данії острова Гренландія, який їй належить, імовірно, пов'язаний із Росією. Таку думку висловив 17 серпня в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" російський політолог Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"Дуже важливим активом Гренландії є її льодовик – знову ж, якщо не перший у світі, як кажуть в Одесі, то й не другий. Загалом у Генеральному штабі збройних сил Російської Федерації, у близьких до нього експертно-аналітичних структурах неодноразово обговорювали тематику, що, якщо трохи підтопити льодовик Гренландії, то можна затопити до біса всю Західну Європу. Зрозуміло, щоб запобігти розвитку такого сценарію і не давати нашій Росії настільки важливий козир у можливій майбутній війні, Дональд Трамп і ставить питання про те, що Гренландію треба забрати просто зараз", – сказав він.

15 серпня американське видання The Wall Street Journal повідомило, що Трамп обговорював зі своїми радниками можливість придбання у Данії острова Гренландія. Інформація викликала негативну реакцію у данських політиків. У МЗС Гренландії заявили, що острів відкритий для бізнесу, але не для продажу.

Гренландія – острів на північному сході Північної Америки. Найбільший острів на Землі. Є адміністративною автономною одиницею Данії. Населення Гренландії – приблизно 58 тис. осіб, 90% із них – гренландські ескімоси. 80% території острова вкрито кригою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Нові обличчя Зеленського зі "старої гвардії" Януковича: "Новый министр Коляда оказалась служащим МВД 2013-2014 годов и начальником пресс-службы МО Оксаной Гаврилюк", - Донік

вівторок, 22 вересень 2020, 19:00

8 вересня 2019 року в Україні вибухнув гучний скандал. Судячи про характер зв'язків на Донбасі у нового міністра, питання окупованих територій і ветеранів війни може вирішуватися різним чином. А помните была такая Оксана Гаврилюк, бывшая пресслужба МВД...

З архіву ПУ. Доля Клиха: "Гарний урок українцям - навіть проросійська позиція не гарантує, що завтра вас не оголосять фашистом і не катуватимуть свої ж російські братушки", - Казанський

вівторок, 22 вересень 2020, 18:00

Він повернувся в Україну абсолютно зломленою людиною з покаліченою психікою. Росіяни 5 років без будь-якої осмисленої причини тримали в тюрмі і мучили фактично свого. Звільнений український заручник Кремля Станіслав Клих у минулому був членом різних пр...