Щоб врятувати Європу: Російський політолог розповів, навіщо Трампу могла знадобитися Гренландія

У Генштабі збройних сил РФ неодноразово обговорювали варіант підтоплення льодовика Гренландії для затоплення Західної Європи.

Розгляд президентом США Дональдом Трампом варіанта придбання Сполученими Штатами у Данії острова Гренландія, який їй належить, імовірно, пов'язаний із Росією. Таку думку висловив 17 серпня в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" російський політолог Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"Дуже важливим активом Гренландії є її льодовик – знову ж, якщо не перший у світі, як кажуть в Одесі, то й не другий. Загалом у Генеральному штабі збройних сил Російської Федерації, у близьких до нього експертно-аналітичних структурах неодноразово обговорювали тематику, що, якщо трохи підтопити льодовик Гренландії, то можна затопити до біса всю Західну Європу. Зрозуміло, щоб запобігти розвитку такого сценарію і не давати нашій Росії настільки важливий козир у можливій майбутній війні, Дональд Трамп і ставить питання про те, що Гренландію треба забрати просто зараз", – сказав він.

15 серпня американське видання The Wall Street Journal повідомило, що Трамп обговорював зі своїми радниками можливість придбання у Данії острова Гренландія. Інформація викликала негативну реакцію у данських політиків. У МЗС Гренландії заявили, що острів відкритий для бізнесу, але не для продажу.

Гренландія – острів на північному сході Північної Америки. Найбільший острів на Землі. Є адміністративною автономною одиницею Данії. Населення Гренландії – приблизно 58 тис. осіб, 90% із них – гренландські ескімоси. 80% території острова вкрито кригою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Лікарі нічого вже вдіяти не можуть: Заворотнюк вмирає. У лікарню терміново приїхали родичі

неділя, 15 вересень 2019, 11:36

Рак мозку 4 ступеня майже блискавично вбиває Анастасію Заворотнюк. Лікування не допомагає, і у неї почався набряк мозку, а родичі готуються до гіршого. Настя Заворотнюк у вкрай важкому стані перебуває в реанімації. Лікарі мали намір робити операцію чер...

На Одещині згорів 5-річний хлопчик

неділя, 15 вересень 2019, 11:23

Трагедія розігралася в суботу, 14 вересня, в Болградському районі на півдні Одеської області. Як повідомили в місцевому відділку поліції, попередньо встановлено, що хлопчик грав зі своєю 7-річною сестрою в стозі сіна неподалік від будинку. У нього вияв...