Щоб врятувати Європу: Російський політолог розповів, навіщо Трампу могла знадобитися Гренландія

У Генштабі збройних сил РФ неодноразово обговорювали варіант підтоплення льодовика Гренландії для затоплення Західної Європи.

Розгляд президентом США Дональдом Трампом варіанта придбання Сполученими Штатами у Данії острова Гренландія, який їй належить, імовірно, пов'язаний із Росією. Таку думку висловив 17 серпня в ефірі радіостанції "Эхо Москвы" російський політолог Станіслав Бєлковський, передають Патріоти України.

"Дуже важливим активом Гренландії є її льодовик – знову ж, якщо не перший у світі, як кажуть в Одесі, то й не другий. Загалом у Генеральному штабі збройних сил Російської Федерації, у близьких до нього експертно-аналітичних структурах неодноразово обговорювали тематику, що, якщо трохи підтопити льодовик Гренландії, то можна затопити до біса всю Західну Європу. Зрозуміло, щоб запобігти розвитку такого сценарію і не давати нашій Росії настільки важливий козир у можливій майбутній війні, Дональд Трамп і ставить питання про те, що Гренландію треба забрати просто зараз", – сказав він.

15 серпня американське видання The Wall Street Journal повідомило, що Трамп обговорював зі своїми радниками можливість придбання у Данії острова Гренландія. Інформація викликала негативну реакцію у данських політиків. У МЗС Гренландії заявили, що острів відкритий для бізнесу, але не для продажу.

Гренландія – острів на північному сході Північної Америки. Найбільший острів на Землі. Є адміністративною автономною одиницею Данії. Населення Гренландії – приблизно 58 тис. осіб, 90% із них – гренландські ескімоси. 80% території острова вкрито кригою.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Газове "дно" близько: "Может получиться, что "Газпром" построил "Северный поток-2" для газа Норвегии и США", - експерти

понеділок, 18 листопад 2019, 7:39

"В среду, 13 ноября, Бундестаг со второй попытки утвердил для Германии документы Третьего энергопакета ЕС, условно названного в СМИ законом о "Северном потоке-2", но в РФ это не вызвало бурного ликования", - пишуть іноЗМІ, передають Патріоти України. ...

"​Стать Квазимодо на оккупированных очень просто. Точнее проще простого - достаточно купить мыло", - Фашик Донецький

понеділок, 18 листопад 2019, 7:28

"Стать Квазимодо на оккупированных очень просто. Точнее проще простого - достаточно купить за свои деньги некую субстанцию в виде куска мыла, умыться и ... И все, результат, как говорится, на лицо. Ща немного расскажу об этом подробнее", - пише у своєм...