Щодня забирають до 10 осіб: Окупанти у Мелітополі стали частіше викрадати людей

У тимчасово окупованому Мелітополі останні два тижні почастішали випадки викрадення людей – окупанти щодня до полону забирають до 10 осіб. Про це в ефірі національного телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.

"Ми бачимо, що кожного дня до 10 людей забирається в полон. Причому різних категорій: пенсіонерів, журналістів, студентів", - сказав він.

Також у людей перевіряють телефони і татуювання. Іван Федоров порадив людям "чистити" телефони та виїжджати. "Я вдячний міжнародним партнерам, які організовують евакуацію мешканців. Зокрема, оплачують виїзд. Дорога займає 4-6 днів. Потім наші мешканці опиняються в безпеці. Щоб разом після звільнення повернутися до нашого Мелітополя", - сказав мер.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Не всі знають: Справжнє значення старовинного українського слова "оболонь"

середа, 24 червень 2026, 14:32

Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...

Готуються до здачі та тікають сім'ями: Генерал армії розкрив масштаби паніки в окупаційній верхівці Криму

середа, 24 червень 2026, 14:18

З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...