
У тимчасово окупованому Мелітополі останні два тижні почастішали випадки викрадення людей – окупанти щодня до полону забирають до 10 осіб. Про це в ефірі національного телемарафону розповів міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
"Ми бачимо, що кожного дня до 10 людей забирається в полон. Причому різних категорій: пенсіонерів, журналістів, студентів", - сказав він.
Також у людей перевіряють телефони і татуювання. Іван Федоров порадив людям "чистити" телефони та виїжджати. "Я вдячний міжнародним партнерам, які організовують евакуацію мешканців. Зокрема, оплачують виїзд. Дорога займає 4-6 днів. Потім наші мешканці опиняються в безпеці. Щоб разом після звільнення повернутися до нашого Мелітополя", - сказав мер.
Багато українців чули слово "оболонь" через назву відомого пива або району Києва, однак справжнє значення набагато давніше. У народній мові так називали особливі заплавні луки біля річок, які мали важливе значення для сільського господарства, зазначают...
З Криму виїжджають російські співробітники ФСБ, МВС та представники Чорноморського флоту. Про це в ефірі 24 Каналу розповів генерал армії, колишній голова Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж. Генерал пояснив, що Україна цілеспрямовано "перерізає ...