Шебекіно все в диму. Легіон "Свобода Росії" та РДК рухаються далі вглиб РФ

Легіон "Свобода России" опублікував в Telegram відео, на якому в кількох місцях над прикордонним містом Шебекіно Бєлгородської області РФ здіймається дим. Бійці натякнули, що це їхніх рук справа.

"У Шебекіно "заметался пожар голубой" - так ЛСР озаглавив свій пост.

Нижче легіон пояснив, що на відео "результат зосередження ворожих військ у місті", - йдеться в повідомленні.

"Рухаємося далі. Росія буде вільною", - резюмували добровольці.

На записі видно кілька осередків горіння з густим чорним стовпом диму в центрі.

Російські добровольці проводили спецоперацію кілька днів на території Бєлгородщини. За цей час вони "звільнили" близько 42 квадратних кілометрів на кордоні, "затрофеїли" зброю та навіть захопили полонених.

У невеликому звіті про операцію добровольці підкреслили, що за кілька днів вони змогли взяти під контроль територію, яка більша за площею ніж увесь Бахмут. Окрім того, бійці РДК "затрофеїли" російський БТР, стрілецьку зброю, отримали секретну документацію та взяли полоненого.

"Поки що це лише проба наших сил, хоча під час таких "вправ" ми змогли викрасти новий БТР 82А! Далі більше! Слава РДК!" – заявляють добровольці.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Аналітики з'ясували, хто може очолити ПВК "Вагнер" після смерті Пригожина

понеділок, 2 жовтень 2023, 12:56

Найманці групи "Вагнера" знаходяться в підвішеному стані. Ведуться серйозні суперечки щодо того, хто очолить приватну військову кампанію після смерті Євгена Пригожина, передають Патріоти України. Аналітики Інституту вивчення війни нагадали, що президе...

Ситуація на південь від Роботиного нестабільна, складна і динамічна. Укріплення по кілька разів переходять із рук у руки, - ISW

понеділок, 2 жовтень 2023, 6:17

Фахівці Інституту вивчення війни (ISW) називають ситуацію на південь від Роботиного нестабільною, тактично вона складна і динамічна, оскільки важливі польові укріплення кілька разів переходили з рук в руки. Аналітики зазначають, що російські війська пр...