
Після втечі мобілізованого українця на автомобілі в Угорщину із Закарпатської області контрольні пункти пропуску (КПП) на кордоні посилили бетонними блоками. Про це 1 листопада повідомив у Telegram журналіст Віталій Глагола, передають Патріоти України.
Раніше він повідомляв, що ввечері 30 жовтня на ППП "Велика Паладь – Надьгодош" із України до Угорщини, збивши шлагбауми, втік на автомобілі Toyota Avensis українець, який був мобілізований за тиждень до того.
"Після прориву кордону [...] прикордонники різко взялися укріплювати пункти пропуску на Закарпатті. За моєю інформацією, вже сьогодні на пунктах пропуску "Косино", "Дзвінкове" й інших КПП в зоні відповідальності Мукачівського прикордонного загону встановили важкі бетонні блоки-обмежувачі", – написав Глагола.
Він показав фото таких блоків, які "додатково обмотали біло-червоною стрічкою – щоб тепер ніхто не сплутав блок із в’їздом у ЄС".
"Усередині виглядає як імпровізований блок-пост під час воєнного стану – тільки це офіційний пункт перетину кордону. Мета проста: якщо хтось знов захоче зробити "шестисекундний Шенген" – тепер замість шлагбаума на нього чекатиме бетон", – пояснив журналіст.
За його оцінкою, таким чином прикордонники увімкнули "режим турботи" про кордон.
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...