
Супутник зафіксував гігантський шлейф диму після дронової атаки по нафтобазі "Атлас" у Ростовській області РФ 28 серпня. Відповідні знімки опублікувала російська служба "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
На них помітно, що палають два резервуари з пальним. Також видно певні пошкодження. "Ось так виглядає пожежа на нафтобазі "Атлас" Росрезерву на знімку, зробленому сьогодні, 28 серпня. На фотографії можна побачити, що горять два резервуари з паливом, ще деякі мають сліди ушкоджень", - повідомили журналісти.

Як пишуть російські пабліки, шлейф диму від пожежі розтягнувся щонайменше на 30 кілометрів. Чергова атака по нафтобазі у Ростовській області Росії була спільною операцією Головного управління розвідки та Сил спеціальних операцій, пишуть ЗМІ, посилаючись на джерела у розвідці.
"Пожежа на нафтобазі «Атлас» у Ростовській області почала переходити на інші резервуари. Схоже, вона стає все масштабнішою і готова побити рекорд атакованої більше тижня тому нафтобази на Ростовщині, яку гасили майже 8 діб", - зазначив український журналіст Андрій Цаплієнко та поділився відео:
У російському інформаційному просторі розгорілася паніка через те, що українські дрони почали атакувати мобільні вогневі групи ворога в Криму. Але найцікавіше, що ці події беруть свій початок ще з кінця 2025 року, коли Сили безпілотних систем ЗС Україн...
У тимчасово окупованій Керчі зафіксували пожежу та два осередки загоряння на території суднобудівного заводу "Залив". Про це у п’ятницю, 26 червня, пише Telegram-канал "Крымский ветер" з посиланням на супутникові знімки, передають Патріоти України . З...