Шляхом "Тесли": У Новій Зеландії випробують першу бездротову систему передачі енергії на великі відстані

Єдиним суттєвим мінусом технології є дальність роботи, яка обмежена зоною прямої видимості.

Нові пристрої бездротової передачі енергії компанії Emrod можуть передавати великі обсяги електроенергії між двома точками. Єдиним суттєвим мінусом технології є дальність роботи, яка обмежена зоною прямої видимості. У системі використовується передавальна антена, реле та ректена (антена, що здатна перетворювати мікрохвильову енергію в електрику), передають Патріоти України з посиланням на іноземні ЗМІ.

Як це працює

Електромагнітні хвилі використовують безпечні неіонізуючі радіочастоти, як Wi-Fi, Bluetooth і RfID (Спосіб автоматичної ідентифікації об'єктів, в якому за допомогою радіосигналів зчитуються або записуються дані, що зберігаються в мітках). Також енергія передається безпосередньо між двома точками, що гарантує підвищену безпеку.

Технологія взагалі не піддається впливу будь-яких атмосферних і погодних явищ. Крім того системою передбачено появу птахів, вертольотів, дронів та інших об'єктів під час роботи – передача енергії зупиниться, якщо датчики лазерного перетину зафіксують сторонні об'єкти.

Спершу планується передавати струм потужністю до 2 кВт. Згодом обсяги переданої енергії будуть багаторазово збільшені.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Хіти тижня. Спалах з минулого: Фотографії, що моторошніші за фільми жахів

неділя, 29 листопад 2020, 4:00

Сценарії до наймоторошніших фільмів жахів іноді поступаються реальному життю. Звернувшись до історії, ми можемо побачити в якому різнобічному і часом страшному світі ми живемо. За час майже 200-річного існування фотографії було зроблено безліч знімків,...

Хіти тижня. З життя запроданців на Москві: Лоліта Мілявська зізналась, що вона ще й лесбіянка (відео)

неділя, 29 листопад 2020, 3:00

Лоліта підкреслила, що раніше вела досить бурхливе інтимне життя. Російська співачка українського походження Лоліта Мілявська зізналася, що у неї були інтимні стосунки з жінкою. Так, 57-річна зірка зазначила, що мала сексуальний досвід тільки з однією ...