Шокуюча статистика: Українців масово косить рак (відео)

У порівнянні з США: у нас від цього захворювання помре кожен третій хворий, а в Америці — лише один із восьми.

Меланома на шкірі

В Україні щороку вмирають 1100 осіб від онкологічного захворювання шкіри — меланоми. За словами медиків, цей вид раку стає все агресивнішим.

"У нас помирає 1100 пацієнтів, а у США — 8000. Але в США діагностують 80 тисяч, а у нас 3500", — заявив лікар-онколог Сергій Коровін. Тобто у нас помре кожен третій хворий, а в Америці — лише один із восьми. Тому коефіцієнт смертності вражає", — пояснив лікар-онколог Сергій Коровін, передає ТСН, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що головна причина у пізній діагностиці, хоча це один із небагатьох видів онкозахворювань, який можна побачити, просто подивившись на себе у дзеркало.

За словами фахівця, злоякісне утворення має нерівномірне забарвлення, чорний колір, нерівні краї. Будь-який дерматолог скаже, що це злоякісна меланома.

Також ознаками є: якщо пігментна пляма збільшується; змінює колір; змінює форму. Тому тоді вам терміново треба до лікаря, адже тільки він може чітко поставити діагноз і врятувати ваше тіло.

У групі підвищеного ризику перебувають люди зі світлою шкірою, світлими очима, світлим або рудим волоссям, ті, у кого багато родимок на тілі. І навіть ті, хто кілька разів згорав на сонці ще в дитинстві. Цим людям неможна засмагати навіть при використанні сонцезахисних засобів.

Джерело: ТСН.ua
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Северный поток-2" зарывают все глубже на дно", - Злий Одесит

четвер, 28 травень 2020, 9:44

"Казалось бы, без малого полгода прошло с того момента, как российское судно-трубоукладчик "Академик Черский” отправилось в холодные балтийские воды для завершения строительства трубопровода "Северный поток-2", запутывая своим маршрутом недоброжелателе...

"Будь ласка, не турбуйтеся": Послання солдата дійшло за адресою тільки через 80 років

четвер, 28 травень 2020, 8:50

Останні слова солдата прочитав його рідний брат... Тридцятирічний рядовий Гаррі Коул, який під час Другої світової війни служив у першому батальйоні Саффолкського полку, 26 травня 1940 року надіслав своїй матері Розі лист. Однак його послання дійшло за...