Шольц узгодив дзвінок Путіну з Байденом, Макроном і Стармером, - ЗМІ

Шольц узгодив дзвінок Путіну з Байденом, Макроном і Стармером – Bild

Телефонна розмова між канцлером Німеччини Олафом Шольцом та російським диктатором Володимиром Путіним була узгоджена з президентом США Джо Байденом, прем'єр-міністром Великої Британії Кіром Стармером та президентом Франції Еммануелем Макроном. Президент України Володимир Зеленський також був поінформований про це, передають Патріоти України з посиланням на Bild.

За даними видання, 18 жовтня в Берліні у форматі «четвірки» зустрілися лідери США, Великої Британії, Франції та Німеччини. Шольц прагнув зрозуміти, чи готовий Путін до переговорів.

Також Bild пише, що розмова велася німецькою мовою, якою Путін добре володіє. Проте він відповідав російською, через що Шольцу все ж знадобився перекладач.

Ще 1 жовтня канцлер заявив про намір поговорити з Путіним. У відповідь речник Путіна Дмитро Пєсков зазначив, що "спільних тем немає, а відносини між Німеччиною та Росією фактично зайшли в глухий кут не з нашої ініціативи". Незабаром після цього Путін висловив бажання поспілкуватися зі Шольцом.

Нагадаємо, 15 листопада, канцлер Німеччини Олаф Шольц провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним. Вони обговорювали війну в Україні. Про це йдеться на сайті Кремля. Під час розмови Путін знову заявив, що нібито російська сторона ніколи не відмовлялася і, як і раніше, відкрита до поновлення переговорів з Україною. Олаф Шольц повідомив, що під час розмови з Путіним закликав його припинити агресивну війну Росії проти України та вивести свої війська.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Народні прикмети на 22 лютого. Українці зранку згадували свої сни, вірили, що ті віщі. Головні заборони дня

субота, 22 лютий 2025, 7:05

Здавна наші предки вірили, що сни, які наснилися в ніч проти 22 лютого, є віщими. Але вони збудуться протягом півроку.

Хай як сильно оточення Трампа не бажало б усунути Зеленського - без виборів це неможливо. Крапка, - Борислав Береза

п’ятниця, 21 лютий 2025, 22:48

"Навіщо поширювати інформацію, яка ні до чого не приведе? Хай як сильно оточення Трампа не бажало б усунути Зеленського - без виборів це неможливо. Крапка. Однак створити атмосферу невизначесності й дискомфорту такі вкиди цілком спроможні, хіба ні?" - ...