"​Шостого президента практично прямим текстом попередили: ти втрачаєш важелі впливу", - політтехнолог Голобуцький

"Шостого президента практично прямим текстом попередили: ти втрачаєш важелі впливу і контроль. Йдеться про зустріч представника Євросоюзу із закордонних справ Жозепа Борреля з українськими «громадськими антикорупціонерами» ще до зустрічі з Зеленським – так взагалі не робиться, якщо владу вважають легітимною і повноважною. Ну і плюс наступні неоднозначні заяви цих антикорупційних ГО в стилі "ми тут вирішуємо, хто винен, а хто ні, хто збереже посади ,а хто ні, хто в’їзний до Євросоюзу, а хто ні", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Місцеві «антикорупціонери» просто відверто заявили владній команді: зараз іде робота над запровадженням заборони в’їзду до ЄС тих, кого захочуть представники «антикорупційних ГО». От кого вони призначать крайнім – по тому і вдарять санкції ЄС. А позиція президента України тут нічого не вирішує.

Заява амбітна і жорстка. От тільки щоб вона отримала підтвердження, Зеленський сам, добровільно має прогнутись. Визнати право третіх осіб на визначення антикорупційної політики держави.

Якщо ж Зеленський проігнорує дивні вимоги і погрози, і не визнає принцип наявності «священних корів» в державних антикорупційних органах, - всі погрози третіх осіб закінчаться пшиком. Бо держава і державна політика – це все ж трохи більше, ніж змагання в пісочниці «хто тут найантикорупційніший борцун з корупцією».

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Зірки говорять: "24 жовтня складний день для спілкування з товаришами по службі або партнерами", - астролог

субота, 24 жовтень 2020, 9:11

День вдалий для подорожей, поїздок, переїзду на нове місце. 24 жовтня, в суботу, нові справи вимагають ґрунтовного опрацювання і серйозної підготовки, передають Патріоти України з посиланням на "Мир космоса". Далі - мовою оригіналу:. "24 октября - 8-ой...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...