"Шпана з пітерської підворотні": Авіаексперт прокоментував смерть російського пілота Кузьмінова

Авіаексперт, провідний науковий співробітник Державного музею авіації Валерій Романенко, коментуючи вбивство російського пілота Максима Кузьмінова, який перегнав вертоліт Мі-8 агресора на територію України, відповів, чи спецслужби РФ діють агресивніше, ніж радянські, передають Патріоти України.

«Звичайно. Вони зараз втратили всі стримуючі засоби. Раніше вони боялися — міжнародних ускладнень, європейських санкцій, оголошень в ООН. Тобто було бажання виглядати не те, щоб джентельменами, але пристойними. А зараз вони показують, що вони все ж шпана з пітерської підворотні і відповідними засобами діють. Зараз жодної уваги не звертають на будь-які обмеження», — зазначив Романенко.

Також він вважає, що це може мобілізувати країни НАТО у протидії російським диверсантам, що «ми і бачимо щоденно». «Зараз створюється коаліція за коаліцією. Пальців не вистачає на руках, щоб ці коаліції перерахувати — F-16, дронова, протиповітряна, морська. <...> Зараз Європа зрозуміла, що таке Росія», — додав Романенко.

19 лютого ГУР підтвердило смерть російського пілота Максима Кузьмінова.

Раніше інформацію про вбивство поширювали російські Telegram-канали та ЗМІ. Кузьмінов начебто отримав від п’яти до 12 вогнепальних поранень. Також іспанські правоохоронці виявили згорілу машину, яка «зникла з місця події після вбивства». За словами сусідів, у районі, де знайшли тіло, живе багато іноземців, зокрема з України та Росії.

Джерело: Радіо НВ
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

"Мер" Куп'янська - живий?! Деталі здивують. У Москві зарізали зрадника України - Снєгирьов

субота, 15 червень 2024, 3:25

Колаборант, колишній "міський голова" Куп’янська Геннадій Мацегора помер у місті Старий Оскіл, саме така інформація поширилась соціальними мережами. Але чи справді це так? Політолог та військовий експерт Дмитро Снєгирьов проаналізував це повідомлення. ...

Можна мати найкращу Конституцію у світі, але далі жити за законами "Руської правди", - журналіст

субота, 15 червень 2024, 0:30

"Юрій Голик, це той, якого підозрюють в розкраданні 1.5 мільярда гривень на Дніпропетровщині, за інформацією НАБУ (мова поки йде про витік) виїхав до Австрії через систему "Шлях", - пише журналіст Василь Зима на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", пе...