Штучний інтелект проведе бій зі справжнім винищувачем

Поки міністерство нападу росії скаче на батутах, Агентство перспективних оборонних досліджень (DARPA) США у 2024 році проведе випробування безпілотної версії винищувача під управлінням системи штучного інтелекту.

Штучний інтелект проведе бій зі справжнім винищувачем

Під час випробувань бойовий літак прийме навчальний повітряний бій з пілотованим винищувачем.

Рішення про проведення таких випробувань військові взяли за підсумками проєкту AlphaDogfight, в якому кілька машинних алгоритмів спершу проводили повітряні бої між собою, а потім програма-переможець прийняла бій з віртуальним винищувачем під керуванням реального пілота.

Нині в США розробляється кілька проєктів, які передбачають створення безпілотних ведених для пілотованих винищувачів і бойових літаків, в яких системи штучного інтелекту будуть асистувати льотчику, дозволяючи йому зосередиться на вирішенні поставлених завдань, а не на пілотуванні.

Ілюстрація з БПЛА Loyal Wingman

Нагадаємо, у серпні 2020 року штучний інтелект переміг людину в віртуальному повітряному бою.

Повідомляється, що підготовка до випробувань штучного інтелекту на реальному винищувачі вже почалася.

За словами міністра оборони США Марка Еспера, під час випробувань у 2024 році штучний інтелект буде обмежений «етичним кодексом» (що саме мається на увазі, міністр не уточнив), а за діями алгоритму буде безперервно спостерігати оператор.

Які саме літаки будуть використані для проведення випробувань, поки невідомо. Під час проєкту AlphaDogfight штучний інтелект керував віртуальними моделями винищувачів F-15C Eagle і F-16 Fighting Falcon.


Джерело

Опублікував: Андрій Савчук

У Франції на обкладинці журналу розмістили "пікантну" карикатуру на Ердогана: фото

середа, 28 жовтень 2020, 16:56

Паризький щотижневий сатиричний журнал Charlie Hebdo ("Шарлі Ебдо") опублікував на обкладинці номера, який вийде 28 жовтня, карикатуру на президента Туреччини Тайіпа Ердогана. Відносини між двома країнами загострилися після того, як 18-річний виходець ...

З архіву ПУ. "Больно… Научил меня всему: убивать, выживать... Ну какого х**? Ты же был бессмертным, неуязвимым"​​: Таємнича смерть на Донбасі високопоставленого росіянина угруповання "Патріот" заскочила "гібридів"

середа, 28 жовтень 2020, 16:00

Попрощався з життям російський найманець, командир угрупування "ДНР" "Патріот". На Донбас вбивати українців "Бард" приїхав з російського міста Брянська. Про смерть "туриста Путіна" розповів в Twitter відомий блогер Necro Mancer з посиланням на повідом...