
Українські військові оприлюднили відеозапис, який був знятий під час атаки на позиції противника на Бахмутському напрямку. Відео оприлюднено в Telegram третьої окремої штурмової бригади, передають Патріоти України.
«Десантуємось вздовж ворожих позицій в районі Бахмута. В ході бою один із бійців дістає ушкоджень, але штурм продовжується», - розповів один із бійців.
На відео видно, що штурм розпочинається відразу після висадки десанту. Навіть після того, як один із військових постраждав, інші продовжують вести бій, проте пораненому надають необхідну допомогу, оцінюють його стан і забезпечують оперативну евакуацію.
Тим часом інші бійці продовжують стріляти у напрямку російських військових. З відеозапису, опублікованого українськими військовими, видно, що російські окупанти знаходилися всього в ста метрах від позицій українських захисників.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...