"Агентство з контролю за дотриманням санкцій США (OFAC), надіслало банку листа в рамках цього розслідування. Американський чиновник, який попросив не називати його імені, сказав, що швейцарський банк та агентство провели переговори. Перевірка стосується російських клієнтів Credit Suisse, за яких тепер відповідає UBS.
Credit Suisse, дрібніший швейцарський аналог UBS, розпався у березні 2023 року після багаторічних скандалів - від шпигунства до відмивання наркогрошей. UBS прагне стримати можливі наслідки запитів OFAC, відокремивши підозрілі гроші та вивівши рахунки з експлуатації, щоб уникнути загрози штрафу. Регулятори Швейцарії уважно вивчають те, як UBS працює з клієнтами Credit Suisse, та політику банку щодо боротьби з відмиванням грошей, оскільки вони побоюються, що швейцарський банк може отримати ризикованих клієнтів.
Банк переглядає бухгалтерські книги Credit Suisse, позбавляючись небажаних клієнтів та активів, зокрема і пов'язаних з Росією. Неясно, скільки проблемних грошей російського походження зараз знаходиться в UBS. 2022 року виконавчий директор Credit Suisse розкрив, що 4% грошей, якими керував банк, призначалися для російських клієнтів, що еквівалентно приблизно 35 мільярдам доларів".
Керівник офісу Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) Михайло Янчук з 1 по 8 січня 2025-го провів у відрядженні в Фінляндії. Фактично новорічні свята чиновник, який був призначений на посаду всього три місяці тому, з дружиною...
Православна церква України 18 січня за новим стилем вшановує єпископа Афанасія Великого. За старим стилем 18 січня відзначають Водохресний святвечір - переддень Водохрещі. . У цей день колись чекали найлютіші морози року, які називають водохресними. ...