
Лідер Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічей із російським злочинцем Володимиром Путіним домінував та дивився із психологічним тиском на нього. Китайський президент "просто знущався з нього". Про це розповів політичний психолог Валентин Кім в ефірі телеканалу "Київ", передають Патріоти України.
"Мачизм Путіна закінчується там, де починається кордон Китаю. Це всім відомо. В цьому випадку ми спостерігали декілька невербальних ознак, те, як він нервував, він бився ногами, стискав крісло... це демонструє нам домінацію Сі Цзіньпіна. Якщо подивитися на них двох, одразу бачимо пригніченість Путіна та домінацію Сі Цзіньпіна. Поведінка лідера КНР у такому випадку більш цікава, ніж поведінка Путіна. Позиція пана Сі дуже цікава, він просто знущався з Путіна, його посадка, цей поворот голови, цей погляд, який він від нього не відривав протягом всієї його промови... це дуже сильний психологічний тиск.
Він на нього дивися, як керівник на підлеглого. Така поза... такий погляд... нерухомість... Він наче економить рухи, він не витрачає їх на свого підлеглого. Все це є ознаками невербальної домінації", - розповів він.
Британський прем’єр Кір Стармер оголосив про відставку. Цей крок не став геть несподіваним: його лейбористська партія перебуває в глибокій кризі. За два роки після впевненої перемоги на виборах лейбористи втратили підтримку британців. Багато однопартій...
Як на мене ... . "тАвАриСЧ" зюганов, явно з наполегливої підказки кремля видав "експромт" про "изьятие банковских вкладов населения". . Я цілком розумію, що потенційна сума у більше як 60 трильонів "фублів" заощаджень російських громадян суттєво муля...