Сі Цзіньпін просто знущався з Путіна: Психолог вказав на явні ознаки

Лідер Китаю Сі Цзіньпін під час зустрічей із російським злочинцем Володимиром Путіним домінував та дивився із психологічним тиском на нього. Китайський президент "просто знущався з нього". Про це розповів політичний психолог Валентин Кім в ефірі телеканалу "Київ", передають Патріоти України.

"Мачизм Путіна закінчується там, де починається кордон Китаю. Це всім відомо. В цьому випадку ми спостерігали декілька невербальних ознак, те, як він нервував, він бився ногами, стискав крісло... це демонструє нам домінацію Сі Цзіньпіна. Якщо подивитися на них двох, одразу бачимо пригніченість Путіна та домінацію Сі Цзіньпіна. Поведінка лідера КНР у такому випадку більш цікава, ніж поведінка Путіна. Позиція пана Сі дуже цікава, він просто знущався з Путіна, його посадка, цей поворот голови, цей погляд, який він від нього не відривав протягом всієї його промови... це дуже сильний психологічний тиск.

Він на нього дивися, як керівник на підлеглого. Така поза... такий погляд... нерухомість... Він наче економить рухи, він не витрачає їх на свого підлеглого. Все це є ознаками невербальної домінації", - розповів він.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Нардеп "Слуги народу" Торохтій під час війни відпочиває за кордоном та їздить новим авто за 7 млн – ЗМІ

середа, 31 травень 2023, 5:23

Торохтій був серед ініціаторів законопроєкту №7055. Ним передбачалася заборона на виїзд з країни для народних депутатів, окрім як за розпорядженням президента. Журналісти зафіксували, як народний депутат Богдан Торохтій використовує придбаний у березні...

Вже не старий радянський мотлох "Уралвагонзаводу": Як в Україні використовують трофейні танки Т-62 (фотофакти)

середа, 31 травень 2023, 2:40

Українські військові затрофеїли десятки старих Т-62. Проте на них ставлять башту БМП-2, щоб зробити новий клас машин, які можуть виявитися ефективними на полі бою ніж спромоглися зробити у путіна. Коли в армії РФ почали закінчуватися сучасні танки, вон...