Сюди прийшов "русскій мір": Як виглядала Авдіївка до й після окупації (фото)

У мережі з'явилися супутникові знімки Авдіївки Донецької області до широкомасштабної війни та після того, як українські війська вийшли з міста, що потрапило під окупацію Російської Федерації. Про це пишуть "Донбас Реалії" в Telegram, передають Патріоти України.

"Авдіївка з супутника до повномасштабного вторгнення Росії в Україну та 17 лютого - в день, коли українські війська вийшли з міста після 4 місяців масштабного російського наступу на нього", - йдеться у повідомленні.

На перших фото показано, як Авдіївка виглядала до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. А на останніх - Авдіївка 17 лютого - в день, коли українські війська вийшли з міста після 4 місяців запеклих обстрілів та штурмів росіян.


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Повінь на Росії - це не чорний лебідь, а чорний півень. Невдовзі іншу частину РФ чекає ще один півень – але вже червоний, - Андрій Бондар

неділя, 21 квітень 2024, 0:30

"Повінь на Росії – це, звісно ж, не "чорний лебідь", а "чорний півень". Перепрошую за несвідомий каламбур. Різниця між лебедем і півнем очевидна для кожного орнітолога-любителя", - пише український письменник Андрій Бондар на своїй сторінці у соцмережі...