
В окупованому Маріуполі росіяни будують табір для біженців з Бєлгородської області РФ. Про це у вівторок, 18 червня, повідомив радник маріупольського міського голови Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
"На бул. Меотиди на території колишнього дитячого табору Орльонок бєлгородська компанія ТОВ Енергобудпроект будує табір для розміщення жителів Бєлгородської області. Особливу пікантність ситуації надає місце розташування - бульвар Меотиди, якраз поруч з кварталом Стадіон, за який зараз б’ються маріупольці-безхатьки", - йдеться в повідомленні.
Андрющенко підкреслює не тільки іронію долі, а й той факт, що маріупольці для окупантів – другий сорт. Які дивні ігри долі. Бєлгородці, під чиє улюлюкання було знищено Маріуполь, тепер ховаються в Маріуполі від своєї війни. Це яскраво демонструє ставлення росіян: маріупольські безхатьки не мають ані пріоритету, ані ваги порівняно з "натуральними" росіянами. Таке...", – пише Андрющенко.
Окремо радник мера акцентує на темі хабарництва. Дивно, що забудовник не будував нічого, окрім підстанцій до того. Ото мабуть хтось грошей відвалив хабарями. Маріуполь стає найкращим містом для вивчення російського хабарництва та корупції.
Наразі російські окупанти втратили можливість оперативно перекидати свої сили та засоби без надійних логістичних маршрутів на території Приазовщини. Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко в ефірі "Еспресо". Відомо, що атаки...
24 червня за новим календарним стилем (7 липня - за старим) - Різдво Іоана Хрестителя. За старим календарним стилем вшановують апостолів Варфоломія і Варнави, ікону Божої Матері "Достойно є" (Милуюча). За обома календарями цьогоріч 24 червня православ...