
Друзі потрібна допомога добрим людям..
Ця історія почалась не
сьогодні, а 3 роки назад. Водій,заснувши за кермом, зробив аварію. В
біду потрапив молодий хлопець Богдан.Аварія сталась на Житомирщині,в
Олевську. Він був затиснутий в кузові авто. Водій в цей час бігав кругом
машини і ойкав,що сталось з машиною. Допомоги потерпілому не надав,
думаючи що він мертвий.

Хлопець вижив, але залишився калікою. На візку. Відкрита судова
справа до сьогоднішнього дня розглядається. Водій Харичко через деякий
час купив нову машину, права в нього ніхто не забирав та їздить собі
далі. Спить за кермом, чи ні...невідомо. Відомо тільки, що потерпілому
хлопчині ніякої допомоги не робив і не робитиме. Пройшло 3 роки.

Судова справа не розглядається. Чому? та можливо тому що водій заплатив силовим органам.У Богдана є тільки мама. пенсіонерка. ЇЇ пенсія і пенсія Богдана,інваліда 2 групи....це хіба що кота можна лікувати. А не людину з роздробленими ногами. Люба Яшник, мама Богдана , зверталась всюди.....до депутатів, прокурорів всяких чиновників минулого заквасу і теперішнього зашквару....відповідь одна...граємо добре у футбол. Футболять відповіді копають ногами ці відповіді....і дальше своєї сідниці не бачуть. А що ж їм робити? Син в лікарні. Яке у нас лікування всі знають добре. А коштів не має зовсім. Якщо хтось може допомогти...допоможіть. 30...50 гр. врятує людей.
КАРТОЧКА 5167 8031 0142 3726 ЧЕРЕВКО БОГДАН ВАСИЛЬЕВИЧ ОЩАДБАНК


Сьогодні 27 червня. . Триває 1 585 доба мужньої оборони України проти повномасштабної навали російських окупантів. На Лиманському напрямі продовжуються інтенсивні бойові дії. . Російські війська намагаються просочуватися через промислову зону та лісові...
Ветерани повертаються з війни в суспільство, яке часто не готове їх розуміти, адже поранені й звільнені з полону бійці стикаються не лише з фізичними наслідками війни, а й з нерозумінням, фінансовими труднощами і ментальними бар'єрам. Зміст. 1.Побратим...