Скандал на всю "ЛНР": В о купованому Алчевську ветеран Другої світової війни відмовився знімати нагороди від України, не подіяли й погрози "мера"

Іван Михайлович Рікота народився в Воронезької області. Пішов на фронт добровольцем в 1943 році в 17-річному віці. Має численні нагороди СРСР та незалежної України.

Ветеран 2й Світової Війни Іван Рікота, який проживає у тимчасово непідконтрольних українській державі Алчевську (Луганська область) на наполегливі прохання ЗМІ «ЛНР» погодився сфотографуватися до 9 травня - з приводу шанобливої нагороди від "молодої республіки", але тільки в нагородах від "фашистської" України на першому плані. Про це написав місцевий блогер Олександр Чернов, зазначають Патріоти України.

Так, за словами Чернова місцеві пропагандисти, котрі називають себе фотокореспондентами, спочатку "офигели" від такої "нахабства".

«Но, покоренные принципиальностью старика, который прямо высказал это и пробовавшей его „утихомирить“ и грозившейся „лишить продуктового набора“ так называего мэра Пятковой — согласились».


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

З архіву ПУ. Підготовка до "тихої капітуляції": У Зеленського не випадково говорять про референдум щодо НАТО, - Портников

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:10

Для того щоб перемогла Україна адміністрації Зеленського слід відмовитися від ілюзій щодо самої можливості досягнення домовленостей з Кремлем на російських умовах. Однак шостий президент від початку своєї каденції незмінно шукає мир в очах Путіна. "В і...

"Щасливий день": Київстар зробив безкоштовними послуги для своїх клієнтів

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:07

Нова пропозиція допоможе абонентам заощадити кошти і бути на зв’язку навіть без поповнення рахунку. До 31 грудня 2020 року включно абоненти Київстарe можуть один день на тиждень безкоштовно користуватися безлімітним мобільним інтернетом і дзвінками в м...