Скандал на всю "ЛНР": В о купованому Алчевську ветеран Другої світової війни відмовився знімати нагороди від України, не подіяли й погрози "мера"

Іван Михайлович Рікота народився в Воронезької області. Пішов на фронт добровольцем в 1943 році в 17-річному віці. Має численні нагороди СРСР та незалежної України.

Ветеран 2й Світової Війни Іван Рікота, який проживає у тимчасово непідконтрольних українській державі Алчевську (Луганська область) на наполегливі прохання ЗМІ «ЛНР» погодився сфотографуватися до 9 травня - з приводу шанобливої нагороди від "молодої республіки", але тільки в нагородах від "фашистської" України на першому плані. Про це написав місцевий блогер Олександр Чернов, зазначають Патріоти України.

Так, за словами Чернова місцеві пропагандисти, котрі називають себе фотокореспондентами, спочатку "офигели" від такої "нахабства".

«Но, покоренные принципиальностью старика, который прямо высказал это и пробовавшей его „утихомирить“ и грозившейся „лишить продуктового набора“ так называего мэра Пятковой — согласились».


Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

СБУ затримала в Києві російського шпигуна

середа, 8 липень 2020, 0:50

СБУ затримала в Києві російського шпигуна громадянина К. СБУ затримала в Києві російського шпигуна громадянина К., який протягом 2014-2020 років здійснював функції одного з «кураторів» керівників так званого «ДНР» за лінією Головного розвідувального уп...

"Не нужно дразнить русского медведя": Лєнка Бондарєнко на ZiK підхопила естафету Гані Герман та Надюхи Савченко - політтехнолог Голобуцький

середа, 8 липень 2020, 0:33

Де Нацрада - бо це явно провокаційний вміст на ZiK і дискредитація держави? "Лєнка Бондарєнко в понеділок на ZiK підхопила естафету Гані Герман, Надюхи Савченко та багатьох інших представників медведчуківського пулу, що "не треба опиратись Кремлю - він...