Скандально відомий український блогер відповів, чи піде воювати

Відомий блогер і телеведучий Богдан Шелудяк (Буше) відповів, чому не пішов служити на фронт, передають Патріоти України.

Новий напарник ведучої Лесі Нікітюк по шоу "Хто зверху?" час від час отримує у своєму блогу запитання про службу в армії. У відповідь на це запитання в "Розмові" Богдан зізнався, що він – пацифіст. Проте якщо прийде повістка, він готовий піти воювати з ворогом.

"По-перше, мені такого майже не пишуть. По-друге, що я можу на це відповісти? Я на це можу сказати, що мені не буде соромно після нашої перемоги за те, що я робив, і за те, чого не робив, на думку якоїсь людини. Мені не доведеться червоніти. Якщо прийде повістка, мабуть, що прийдеться. Хоча я в цьому плані максимальний пацифіст. Але стосовно людей, які прийшли тебе вбивати, ти не можеш бути пацифістом. Якщо так станеться, то я буду діяти так, як потрібно діяти", – сказав блогер.

Богдан Шелудяк / © instagram.com/bushe8

Серед друзів і знайомих Богдана вже багато тих, хто став на захист країни і, на жаль, загинув. Так, на початку повномасштабної війни Буше втратив друга дитинства.

"Багато друзів і знайомих служать, і деяких уже немає серед живих. У березні 2022 року не стало мого друга дитинства, мого сусіда. Він був військовим і одразу, коли почалося повномасштабне вторгнення, пішов воювати. І протягом 2022-го року ще декілька людей… Складно описати словами свій внутрішній стан. Ти відчуваєш просто спустошення, згадуєш моменти і з'являється туга за людиною, навіть якщо ви останніми роками не спілкувалися. Бо ця людина відігравала певну роль у твоєму житті. І ти розумієш, що ти її вже ніколи не побачиш і не почуєш", – поділився Богдан.

Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Офіційно належить іншій людині: Журналісти знайшли маєток, в якому мешкає Олег Татаров (відео)

середа, 29 листопад 2023, 20:42

Знімальна група видання "Українська правда" виявила, що заступник керівника Офісу президента Олег Татаров, який є неформальним куратором всієі правоохоронної системи, вже декілька років мешкає у маєтку, який йому не належить і був придбаний за суттєво ...

Скандал в ОБСЄ: На керівних посадах помітили "людей Кремля", - журналістське розслідування

середа, 29 листопад 2023, 20:17

Європейські посадовці у розмові з журналістами видання висловили стурбованість тим, що Росія могла використовувати "своїх" людей в ОБСЄ. Зокрема, було названо: . У розслідуванні йдеться, що всі вони мали доступ до чутливої інформації та великого масиву...